Kolorowa latarka

Telefon z Androidem szybko staje się „szwajcarskim scyzorykiem” wśród smartfonów. Urządzenia z systemem Android nie tylko mogą być używane do pomiaru poziomu, ale mogą również działać jako latarka za pomocą Kolorowa latarka aplikacja. Istnieją oczywiście bardziej wyszukane aplikacje, ale nigdy nie wiesz, kiedy będziesz potrzebować latarki. Czy ta aplikacja pomoże Ci odnaleźć drogę w ciemnościach jak smoła? Czytaj dalej w naszym teście.

Funkcje i zastosowanie

OK, więc pierwszy zrzut ekranu może być trochę mylący 🙂 Rzecz w tym, że pusty biały ekran emituje tyle światła, że ​​można go użyć jako małej latarki. Nie jest bardzo jasny, ale wystarczy, że zobaczysz, dokąd musisz iść w ciemności. W przeciwieństwie do innych aplikacji, ta latarka pozostaje włączona tak długo, jak aplikacja jest otwarta. Dostęp do wszystkich ustawień i opcji można uzyskać bezpośrednio z ekranu głównego, po prostu dotykając ekranu dotykowego. To sprawia Kolorowa latarka jedyna aplikacja, która pozwala dostosować ustawienia bez konieczności wyłączania latarki. Innym świetnym aspektem aplikacji jest to, że możesz dostosować kolor i jasność światła, a także dodać zabawne efekty specjalne. Jest nawet światło stroboskopowe dla wszystkich fanów dyskoteki. Oto ich lista:

Tekst – Użyj własnego kolorowego tekstu Emergency – Miga syrena Strobe Blink – Miga dostosowany tekst Policja – Migające światła policyjne Rainbow Scroll – Przewijany tekst Spiral – Psychodeliczna hipnotyczna spirala Disco Slide – Przesuwany tekst Świeca – Imitacja prawdziwego światła świecy

Podsumowując, aplikacja nie ma zbyt wielu funkcji, ale jest prosta i dobrze wykonana.

Ekran i elementy sterujące

Kolorowa latarka jest super łatwy i wygodny w użyciu. To prawie tak proste, jak używanie prawdziwej latarki. Żadnych skomplikowanych menu czy przycisków – wszystko jest dostępne za pomocą ekranu dotykowego.

Dolna linia: Prosty, a jednocześnie niezwykle praktyczny! Nic nadzwyczajnego, ale wykonuje swoją pracę.

Szybkość i stabilność

Kolorowa latarka to wzór niezawodności i doskonałej wydajności. Nie mamy powodu, aby pisać coś negatywnego o tej aplikacji. Światło jest tak jasne, jak to możliwe na ekranie telefonu, a regulację można wykonać jednym dotknięciem!

Stosunek ceny do wydajności

Kolorowa latarka można pobrać bezpłatnie z Android Market.

0 Shares:
You May Also Like