Kyocera przedstawia Zio, swój smartfon z systemem Android

Zio M6000 reprezentuje odrodzenie działu smartfonów Kyocera. Od jakiegoś czasu są nieobecni w sektorze smartfonów, a ten telefon jest zdecydowanie ich rodzajem. Chociaż nie jest to telefon z najwyższej półki pod względem mocy obliczeniowej, Zio ma duży 3,5-calowy ekran 800×480 pikseli i wiele innych atrakcyjnych funkcji.

Oto kilka cytatów z dogłębnego artykułu PCMag, który naprawdę jest dla mnie ważny:

„Nowy telefon wykorzystuje procesor Qualcomm MSM7227 600 MHz, podobnie jak nowa Motorola Devour; w tym roku zobaczysz MSM7227 w wielu tanich smartfonach.

Według Kyocera telefon będzie dostarczany z Androidem 1.6, ale będzie można go zaktualizować do Androida 2.1.

Zio jest także telefonem 3G CDMA z aparatem o rozdzielczości 3,2 megapiksela, stereo Bluetooth, Wi-Fi, gniazdem kart pamięci obsługującym karty o pojemności do 32 GB i 512 MB wbudowanej pamięci na aplikacje”.

Kiedy więc możemy się tego spodziewać i jak bardzo ten telefon Cię zniechęci? To naprawdę zdumiewająca część: źródła wskazują, że powinniśmy spodziewać się telefonu około drugiego kwartału 2010 r., a cena będzie wynosić od 169 do 216 USD BEZ umowy. Jeśli otrzymasz ten telefon z umową, być może patrzysz na pierwsze uruchomienie bezpłatnego telefonu z Androidem z umową.

Inne źródła: Phandroid, AndroidandMe, Engadget

Obraz z PCMag

0 Shares:
You May Also Like