Labirynt 3D przechyłu

Labirynt osiągnął status kultowy wśród gier na Androida. Labyrinth Lite jest dostępny na rynku, ale pełnej wersji nie było i nie było. Szukasz godnego zaufania zamiennika lub po prostu lepiej wyglądającej kopii zapasowej? Z aTilt mogłeś znaleźć dokładnie to, czego szukałeś.

Funkcje i zastosowanie

Główna idea aTilt jest identyczna jak w Labiryncie. Twoim celem jest poprowadzenie piłki do wyznaczonego celu w kształcie dziury za pomocą czujników ruchu w telefonie. Przeszkody po drodze to przede wszystkim inne dołki, do których piłka nie może wpaść. Piłka musi też pokonać różne bariery w postaci drewnianych skrzyń, bloków i ścian. Poziomy mogą przypominać niektórym grę z dzieciństwa o tym samym wyglądzie i stylu.

Attilt oferuje obecnie 110 poziomów o trzech poziomach trudności. Według opisu Rynku w przygotowaniu jest więcej poziomów.

Pomimo niezwykle prostej koncepcji gry, aTilt zapewnia sporą dawkę zabawy podczas przechodzenia przez wymagające poziomy.

Ekran i elementy sterujące

Po uruchomieniu aTilt możesz wybrać jeden z trzech poziomów trudności: łatwy (35 poziomów), średni (40 poziomów) i trudny (35 poziomów). Zaczynasz na pierwszym poziomie, ale zawsze możesz też wrócić do dowolnego poziomu, który już ukończyłeś. Za pomocą przycisku menu możesz uzyskać dostęp do ustawień, w których możesz skalibrować czujniki ruchu telefonu i włączyć/wyłączyć wibracje. Telefon wibruje za każdym razem, gdy piłka uderza w ścianę lub inną przeszkodę, dzięki czemu gra jest bardziej realistyczna.

Podczas gry możesz wstrzymać bieżącą grę lub uzyskać dostęp do ustawień za pomocą przycisku menu.

Poziomy są bogate w różnorodność i w żaden sposób nie ustępują oryginalnej grze.

Dolna linia:
Niektórzy z was mogą postrzegać tę grę jako kolejną zdzierstwo w Labiryncie. Twierdzę, że to po prostu naprawdę dobrze zrobiony duplikat, który dorównuje oryginałowi. Jedyne, czego brakowało w oryginale, to fajne efekty dźwiękowe.
Możesz wypróbować wersję Lite gry przed zakupem pełnej wersji ze 110 poziomami za 2,99 $

Szybkość i stabilność

aTilt działał płynnie bez żadnych problemów zarówno na G1, jak i Milestone.

Stosunek ceny do wydajności

aTile można pobrać za 2,99 USD z Android Market.

0 Shares:
You May Also Like