LG Optimus One uruchamia się na Verizon jako Vortex?

Poniżej znajdują się specyfikacje Optimus One wydane przez LG:

Android 2.2 3.2 “Wyświetlacz HVGA Procesor 600 MHz Bateria 1500 mAh Aparat 3MP

Wygląda na to, że telefon przedstawiony powyżej również przeszedł znaczącą kosmetyczną zmianę dla Verizon, z czymś, co wydaje się być zupełnie nową zewnętrzną powłoką, która

Próbowałem odwiedzić stronę źródłową The Droid Guy, ale ciągle nękały mnie wyskakujące okienka ze spyware/malware, więc ograniczę się do niej tylko tutaj.

MobileCrunch dodaje, że „jeszcze nie mamy konkretnych dat premier w USA, ale The Droid Guy spodziewa się tego przed Świętem Dziękczynienia i dodatkowo wspomina, że ​​Optimus One również zmierza do T-mobile”.

Ceny również nie są potwierdzone, ale zgaduję i powiem, że od 0 do 100 USD przy dwuletnim kontrakcie opartym na schematach cenowych, które ostatnio widziałem od Verizon. Nie przychodź jednak pukać do moich drzwi, jeśli się mylę, ponieważ to tylko przypuszczenie nauczone smei.

Android Central przypomina użytkownikom zainteresowanym telefonem, aby „przytrzymaj kciuki, aby coś nieoczekiwanego nie stało się z tym, co może być przyzwoitym telefonem z Androidem średniego poziomu”. Zwłaszcza po usłyszeniu, że HTC Lexikon może być traktowany jako Fascinate.

Inne źródła: Android Central, MobileCrunch

Obraz z Android Central

0 Shares:
You May Also Like