LG Star zdobywa praktyczne doświadczenie z FroYo

Engadget pożyczył testową wersję LG Star, która została niedawno ujawniona przez anonimowego typera, i udało im się dość dogłębnie zapoznać się z urządzeniem. Jednostka testowa LG Star, którą otrzymali, ma Androida 2.2 z zainstalowaną skórką od LG, ale wszystko pod względem oprogramowania nie jest ukończone. Ponadto typer wskazał, że Android 2.3 może zostać zainstalowany na telefonach w momencie premiery.

.

W testach porównawczych urządzenie poszybowało w górę dzięki dwurdzeniowemu procesorowi Tegra 2 i systemowi Android 2.2. Niestety funkcje takie jak odtwarzanie wideo nie mogły zostać przetestowane ze względu na problemy z oprogramowaniem wynikające z charakteru nieszczelnego telefonu.

Niektóre specyfikacje, które zostały potwierdzone dla urządzenia, obejmują 4-calowy wyświetlacz LCD 800 x 480, aparat 8 MP, port microUSB na dole, gniazdo audio 3,5 mm i port HDMI na górze oraz pojedynczy “głośny i mocny” głośnik na na dole, któremu towarzyszy coś, co wydaje się być maskownicą mikrofonu.

Engadget uważa, że ​​to urządzenie będzie jednym z „urządzeń podświetlających” na przyszły rok, chyba że przyszłoroczne urządzenia będą takie same. Przejdź do linku źródłowego, aby zobaczyć o wiele więcej zdjęć LG Star i filmów z nim.

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like