Lista zapasów Verizon dla karty Samsung Galaxy

BoyGeniusReport zauważa, że ​​odkąd Samsung Galaxy Tab został ujawniony dla Verizon, „”nie potrwa długo, zanim dojdziemy do dna urządzenia Motorola. Według naszych informacji, powinien podnieść stawkę jednostki Samsunga dzięki uruchomieniu Androida 3.0 i oferowaniu większej powierzchni ekranu — wartej 10 cali”.

Android Central dodaje, że zdjęcie inwentarza Verizon „wyraźnie pokazuje kartę Galaxy jako element SCHI800BKV, wraz z niektórymi jednostkami demonstracyjnymi”.

Gizmodo szybko wskazuje, że lista inwentarza „nie wyklucza, że ​​Sprint również go otrzyma, ale to wszystko, ale potwierdza Verizon — ponieważ źródła Verizon BGR są całkiem przyzwoite”.

Jeśli chodzi o szczegółowe informacje na temat urządzenia, zajrzyj do tego wątku, który zawiera listę dotychczasowych informacji o urządzeniu, i zaglądaj do nas regularnie, gdy w czwartek odbędzie się IFA w Berlinie, ponieważ wtedy zostanie ujawniona karta Galaxy. AndroidPIT będzie silnie obecny na targach IFA przez cały czas, aby informować naszą społeczność o wszystkich najnowszych urządzeniach, które zostały ujawnione.

AndroidGuys przypomina nam, jak często „takie informacje mogą się zmieniać. Nic nie jest w 100%”.

Inne źródła: Android Central, AndroidGuys, Gizmodo

Obraz z BoyGeniusReport

0 Shares:
You May Also Like
Read More

5 najlepszych rysików 2022

Niezależnie badamy, testujemy, recenzujemy i rekomendujemy najlepsze produkty — dowiedz się więcej o naszym procesie. Jeśli kupisz coś…