Ludzie z Lava tworzą pierwszy telewizor z systemem Android?

Kilka tygodni temu pisałem o współpracy Direct TV i Google, aby udostępnić wyszukiwarkę Google w swojej usłudze telewizji satelitarnej i że już testują ją w domach. Teraz nadchodzi wiadomość, że pierwszy telewizor z systemem Android ma wkrótce pojawić się na szwedzkim rynku. Teraz pytanie brzmi, czy chcesz kupić telewizor od tej firmy o tematyce wulkanicznej?

Według AndroidandMe telewizor będzie zawierał następujące funkcje:

42″ / 47 ” / 55 ” MediaTV
Full-HD 1920*1080 pikseli
Podświetlenie LED
Procesor: SOPC100 (Cortex A8) 833 MHz
Klawiatura bezprzewodowa
Opcjonalne urządzenia peryferyjne USB
Napięcie robocze: 100-240V AC, 50-60Hz

Telewizor będzie prawdopodobnie korzystał z systemu Android 1.5 i będzie dostępny w wersjach 42”, 47” i 55”, przy czym jako pierwsza zostanie wydana wersja 42”. Spodziewaj się aplikacji, takich jak przeglądarka, Mapy Google, YouTube, Pogoda, Twitter i Kalendarz. To, co będzie dostępne na rynku aplikacji, nie zostało jeszcze powiedziane.

Według artykułu Gizmodo „Cena Skandynawii 42” będzie wynosić od 2000 do 2500 euro na początku globalnej sprzedaży we wrześniu”. W tej cenie telewizor jest trochę poza moim przedziałem cenowym, ale kiedy my zaczną oglądać więcej tych telewizorów, mam nadzieję, że ceny zaczną spadać do czegoś łatwiejszego w zarządzaniu dla tych z nas, którzy nie mają takich pieniędzy, ale pomysł jest przynajmniej interesujący.

Inne źródła: People of Lava, AndroidCentral, AndroidandMe, AndroidGuys

Obraz z AndroidCentral

0 Shares:
You May Also Like