Małpa Kick Off

Monkey Kick Off to słodka gra, w której musisz pomóc małpce kopnąć piłkę jak najdalej…

Funkcje i zastosowanie

Miniclip wymyślił Monkey Kick Off, co oznacza, że ​​niektórzy członkowie AndroidPIT mogą już go znać. Celem gry jest skłonienie małpy do kopnięcia piłki przez całą drogę do wioski małp. To nie jest takie proste, jak się wydaje i wymaga trochę praktyki.

Lubię tę grę, ponieważ animacja projektu jest świetna i nie jest zbyt obciążająca. To jest właśnie to, czego potrzebujesz, gdy chcesz odpocząć, ale nie chcesz się nudzić.

Ekran i elementy sterujące

Po dotknięciu ikony gry pojawia się logo Miniclip oraz Dotknij, aby rozpocząć przycisk. Gdy tylko naciśniesz ten przycisk, rozpocznie się gra. Mała małpka stoi przed tropikalnym lasem deszczowym, kopiąc piłkę w górę iw dół. Słychać delikatne ćwierkanie ptaków, a Twój osobisty wynik jest wyświetlany w prawym górnym rogu; musisz próbować i dalej się bić. Jest drewniany znak z napisem Dotknij ekranu, aby rozpocząć! za małpą; to sprawia, że ​​instrukcje gry są zbędne, ponieważ wszystko, co musisz zrobić, to dotknąć ekranu, a małpa będzie mogła kopnąć piłkę.

Wyzwaniem jest ustalenie, kiedy i jak stukasz w ekran. Gdy tylko małpa kopnie piłkę, wyświetlacz pokaże jej trajektorię. Jeśli kopniesz ją wystarczająco daleko, piłka przejdzie najpierw przez żółty las deszczowy, potem niebieski, a na końcu zielony. Co 1000 metrów pojawia się nowe ustawienie, a po 4000 metrów piłka dociera do Wioski Małp (te same informacje znajdziesz na znaku na początku gry).

Jeśli piłka została kopnięta, ale możesz stwierdzić, że nie poleci wystarczająco daleko, możesz przerwać, dotykając Spróbować ponownie przycisk, który znajdziesz tuż pod białym polem pokazującym liczniki. Jak tylko piłka spadnie na ziemię, będziesz mógł zobaczyć, ile metrów przeleciała, a także spróbować ponownie.

Konstrukcja Monkey Kick Off jest naprawdę urocza i daje mnóstwo frajdy z gry.

Szybkość i stabilność

Podczas fazy testowania nie miałem żadnych problemów ze stabilnością. Byłem również zadowolony z szybkości Monkey Kick Off i nie doświadczyłem żadnych opóźnień ani długich okresów ładowania.

Stosunek ceny do wydajności

Monkey Kick Off jest dostępny bezpłatnie w Android Market, ale łącze działa tylko w przeglądarce Android.

0 Shares:
You May Also Like