Mapy Google docierają do 100 milionów użytkowników, Nexus One ponownie wyprzedany

TechCrunch wspomniał, że dzięki „funkcjom działającym tylko w systemie Android, takim jak Nawigacja w Mapach Google, a także rosnącemu uzależnieniu od Map Google twórców aplikacji, którzy chcą wspierać usługi oparte na lokalizacji za pośrednictwem iPhone’a, nie jest niespodzianką, że niezwykle użyteczna usługa wzrosła wykładniczo od czasu jej wystartować w 2005 roku.”

Artykuł na blogu Google Mobile Blog zawierał ich nadzieje na przyszłość Map Google:

Mamy nadzieję, że to dopiero początek ewolucji Map Google dla komórek i umożliwienie poznawania świata bezpośrednio z telefonu. Zawsze inspiruje nas to, w jaki sposób korzystasz z Map, i chcielibyśmy usłyszeć o sytuacji, gdy znalazłeś najbliższego mechanika, który przebił oponę lub odkryłeś ten ukryty klejnot w postaci knajpy z burgerami. Jeśli masz historię Google o tym, kiedy Mapy na komórki Ci pomogły, poinformuj nas o tym. Możesz także dzielić się krótkimi historiami na Twitterze @googlemobile, a my podzielimy się naszymi ulubionymi. Od nas wszystkich w zespole Map Google dla komórek, dziękujemy 100 milionów za udostępnienie Map Google!

Programiści Androida mieli to do powiedzenia o zaskakującym zapotrzebowaniu deweloperów na Nexus One:

Kilka tygodni temu ustaliliśmy, że zarejestrowani programiści mogą kupić odblokowanego Nexusa One za pośrednictwem swojej strony wydawcy w Android Market. Uważamy, że to dobra platforma programistyczna i fajny telefon. Najwyraźniej się zgadzasz. W rzeczywistości trochę za dużo z was; przedmuchaliśmy (znaczne) początkowe zapasy prawie w mgnieniu oka i są one zamawiane wstecz z HTC, które wykonuje całkiem dobrą robotę, zarządzając niekontrolowanym sukcesem pośród światowego niedoboru AMOLED. Wszyscy doceniają, że dla platformy ważne jest przekazanie telefonów w ręce programistów, dlatego ciężko pracujemy nad uzupełnieniem półek; czekaj.

TechCrunch pisze, że Nexus One jest „nadal sprzedawany w kilku miejscach tu i tam, ale w większości jest martwy. I najwyraźniej musiał umrzeć, aby znaleźć swoje niebo: twórcy aplikacji na Androida”.

Android Central zauważa, że ​​„kiedy jesteś tak popularny, każdy chce kawałek ciasta (lub mrożonego jogurtu)”.

Wiem, że chciałbym mieć Google Nexus One, gdybym miał pieniądze i możliwość tutaj w Niemczech.

Inne źródła: programiści Androida, Android Central, TechCrunch

Obraz z bloga Googe Mobile

0 Shares:
You May Also Like