Mapy Google na Androida odbierają nawigację pieszą

Google Mobile Blog pisze, że wraz z aktualizacją pojawia się kilka innych dodatków:

Teraz możesz szybko poruszać się po Street View, przeciągając Pegmana z rogu i zaznaczając miejsce, do którego chcesz się udać, za pomocą lekko zacienionego „naleśnika” na drogach lub prostokąta na budynkach. Puść ekran podczas podświetlania frontu budynku, a polecisz tam i odwrócisz się w jego stronę. Jednym ruchem palca możesz przeskakiwać rzeki i skalować budynki

U góry mapy znajdziesz nowy pasek wyszukiwania Map Google, który jest zawsze dostępny dla łatwego dostępu. Dotknij go, aby szybko rozpocząć wyszukiwanie, otworzyć Miejsca, skorzystać z menu Warstwy lub znaleźć się na mapie dzięki Mojej lokalizacji. Oto więcej nowych funkcji, które mogą być przydatne, gdy szukasz miejsc w pobliżu:

* Filtruj wyniki wyszukiwania według odległości lub ocen
* Zobacz ceny podzielone na kategorie ze znakami dolara
* Zobacz skrzyżowania ulic dla miejsc.

Wygląda na to, że Google dodał funkcje, które zaprezentowali podczas wtorkowego przemówienia IFA Berlin.

Obejrzyj ten film przedstawiający krótki przewodnik po aplikacji:

Funkcja Nawigacja piesza jest dostępna na urządzeniach z Androidem 1.6+ w regionach, w których ta funkcja jest obsługiwana, a dostępność Street View zależy od regionu. Teraz potrzebujemy tylko tych funkcji, aby mieć większą dostępność i wiedzę. Daj nam znać, jeśli sam go wypróbujesz i jak poszło na forach AndroidPIT.

Jeśli chodzi o te rzeczy, Google również ostrzega użytkowników, aby korzystali ze zdrowego rozsądku:

Pamiętaj, że nawigacja piesza jest nadal w wersji beta, a Mapy Google mogą nie zawsze zawierać aktualne informacje lub optymalne trasy spacerowe. Bez względu na to, czy idziesz, czy prowadzisz samochód, korzystając z Nawigacji w Mapach Google, zawsze powinieneś być bezpieczny i zwracać uwagę na znaki drogowe, podążać za sygnałami i rozsądnie oceniać trasy, po których nie można chodzić.

Inne źródła: Android Central, Phandroid

Obrazy z bloga Google Mobile

0 Shares:
You May Also Like