Mapy Google otrzymują aktualizację z Miejscami

AndroidandMe zauważa, że ​​„nie ma słowa o tym, co oznacza uruchomienie Miejsc w Mapach Google dla samodzielnej aplikacji Katalogu Miejsc, która również została dzisiaj zaktualizowana. Mamy nadzieję, że w nadchodzących tygodniach Google będzie o tym więcej informować.

Według posta na blogu Google Mobile Blog „możesz również użyć paska wyszukiwania u góry, aby wpisać lub wypowiedzieć dowolne zapytanie”, co w dzisiejszych czasach wydaje się być na równi z Google.

Android Central pisze, że Places jest „oparte na lokalizacji, więc wie, gdzie jesteś, jest szybki i wkrótce będzie wiedział, czego chcesz, zanim to zrobisz”. Wspominają również, że aktualizacja zawiera „więcej szczegółów na temat poszczególnych firm, takich jak parking, ceny i pozycje w menu. I to tylko kwestia czasu, zanim Google doda jakąś usługę odprawy, prawda?”

EuroDroid przyjmuje nieco bardziej pesymistyczny pogląd, pisząc, że „wygląda na to, że Miejsca Google będą najbardziej przydatne, jeśli (a) mieszkasz w San Francisco i (b) będziesz musiał wskazać najbliższy Starbucks z niezawodnym Wi-Fi”.

Sam go wypróbowałem, a tutaj, w Berlinie, szukając bankomatów (pierwsza rzecz, którą zrobiłem), nie dało mi to żadnych prawdziwych wyników w mojej części miasta, a właściwie nigdzie w Berlinie. Z tego, co mogę powiedzieć, jakość wyników tak naprawdę wszystko zależy od liczby wpisów dla tych zakładów, które ludzie publikują w sieci.

Niestety ta aktualizacja jest dostępna tylko na urządzeniach z systemem Android 1.6 lub nowszym i można ją pobrać z Android Market.

Inne źródła: AndroidandMe, Android Central, EuroDroid

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like