mixare – Pomieszaj swoją rzeczywistość!

Rzeczywistość rozszerzona brzmi naprawdę niesamowicie: wyświetla przydatne informacje w otaczającej rzeczywistości. Nigdy więcej potykania się po mieście, patrząc z mapą i kompasem, ponieważ dzięki rzeczywistości rozszerzonej możesz faktycznie nałożyć informacje na rzeczywisty świat wokół ciebie. Patrząc przez obiektyw aparatu telefonu możesz zobaczyć nie tylko dom, ale także przeczytać jego historię! Dowiedz się, czy mixare może zrobić coś fajnego w tym raporcie z testu.

Funkcje i zastosowanie

Jak już opisano we wstępie, mixare łączy widok z kamery z informacjami o lokalizacji. To jak oglądanie świata przez gogle noszone przez tajnych agentów w filmach akcji. Obiekty widziane przez Twoją kamerę są oznaczone kółkami i zawierają opis tego, na co aktualnie patrzysz. To, jakie informacje widzisz, zależy od kierunku, w którym skierujesz aparat – wszystko za pomocą wbudowanego kompasu i czujników lokalizacji. Stuknięcie w kółko otwiera odpowiedni artykuł w Wikipedii dotyczący dowolnego konkretnego obiektu. To takie proste. Dzięki temu możesz być swoim własnym przewodnikiem bez żadnych napiwków ani poszukiwań. Możesz dostosować promień, w jakim obiekty mają być wyświetlane w aplikacji.

Ekran i elementy sterujące

Układ mixare jest naprawdę prosty – trochę za prosty. Każdy obiekt jest identyfikowany tylko po okręgu i jego nazwie (nie jest to problem). Nie możesz jednak stwierdzić, jak daleko obiekt jest od miejsca, w którym stoisz. Czy obiekt jest tuż przede mną? Czy jest gdzieś w tym ogólnym kierunku? Jeśli naprawdę chcesz wiedzieć, czy jesteś blisko obiektu, musisz zmniejszyć swój promień.

Deweloperzy mogli tutaj wykonać lepszą robotę.

Idąc dalej, możesz wybierać między kilkoma różnymi trybami oglądania. Tryb aparatu jest domyślnym ustawieniem tej aplikacji podczas uruchamiania, ponieważ na tym polega rzeczywistość rozszerzona. Ponadto możesz korzystać z aplikacji w trybie przeglądania mapy, satelity lub listy.

Sterowanie jest intuicyjne. Podstawowa idea aplikacji jest tak prosta, że ​​nie wymaga żadnych skomplikowanych opcji. Wszystko oprócz problemu odległości obiektu jest naprawdę do rozgryzienia.

Ponieważ mixare jest wyświetlany tylko w poziomie, przez przypadek cały czas naciskałem przyciski głośności na moim Wildfire.

Szybkość i stabilność

Szybkość była w porządku, ale z niezawodnością to zupełnie inna historia. Podczas mojego testu miksery rozbiły się o jeden raz za dużo. To trochę denerwujące, ale nic katastroficznego dla tej małej aplikacji. To nie tak, że tracisz jakiekolwiek dane, gdy wymusza zamknięcie, a mixare uruchamia się naprawdę szybko. Niemniej jednak stabilność jest dużym problemem w tej aplikacji.

Stosunek ceny do wydajności

mixare jest dostępny na Rynku za darmo. Nie mogę narzekać!

0 Shares:
You May Also Like