Motorola Backflip otrzymuje aktualizację

AndroidCentral napisał listę zmian, które pojawią się w Backflip wraz z aktualizacją:

Ulepszone wiadomości tekstowe: Ogólne ulepszenia wiadomości tekstowych – szczególnie w przypadku dłuższych wątków wiadomości. Ulepszony wyświetlacz: Poprawa kolorów i przejrzystości wyświetlacza. Korekcja aparatu: Naprawia przypadkowe zamknięcie aplikacji aparatu podczas jej używania. Ulepszenia Bluetooth: Lepszy dźwięk i łączność z zestawami słuchawkowymi Bluetooth. Usuwa ograniczenia rozmiaru dzwonków: Pliki dzwonków nie mają już ograniczeń rozmiaru. Ulepszone połączenie sieciowe: poprawia ogólne połączenie z siecią 3G. Lepsza wydajność aplikacji Android Market™: Poprawia wydajność aplikacji pobranych z Android Market™. Poprawiona stabilność: Dodatkowa stabilność urządzenia zmniejsza występowanie braku odpowiedzi i/lub nieoczekiwane zamykanie programów. Poprawiona żywotność baterii: poprawia wydajność baterii, gdy bateria jest całkowicie rozładowana i ładowana. Ulepszone odtwarzanie strumieniowe audio i wideo: Naprawia rzadkie przypadki przerw w przesyłaniu strumieniowym audio i wideo, które powodowały wyłączanie i włączanie urządzenia.

Phandroid dodaje, że użytkownicy „mogą uzyskać wszystkie szczegóły i instrukcje, co zrobić, gdy telefon otrzyma powiadomienie o aktualizacji, przechodząc na stronę firmy Motorola w tej sprawie”.

Oto strona firmy Motorola wyjaśniająca aktualizację.

AndroidandMe trochę zbadało specyfikacje nowego smartfona Motorola z systemem Android, Charm. Najwyraźniej procesor tego podstawowego smartfona został podkręcony do poziomu telefonów „takich jak Droid, Nexus One, EVO, Droid X i linia Samsung Galaxy S”.

Co więcej, ilość pamięci RAM jest dwukrotnie większa niż w przypadku oryginalnego Droida, a dzięki całemu sprzętowi z wyższej półki, urządzenie powinno mieć siłę do uruchomienia Flasha 10.1. Wraz z plotkami, że urządzenie może zostać wydane za darmo w ramach umowy z powrotem do szkoły, AndroidandMe i ja uważamy, że Urok to jeden z podstawowych telefonów z Androidem, którego nie należy przeoczyć.

Inne źródła: AndroidandMe, AndroidCentral, Phandroid

Obraz z AndroidCentral

0 Shares:
You May Also Like