Motorola Defy, aby uzyskać Androida 2.2 w drugim kwartale 2011 r.

Firma Motorola niedawno opublikowała nową oś czasu dla aktualizacji systemu operacyjnego Android na swoich urządzeniach, a jednym z wymienionych urządzeń jest Motorola Defy, dostarczana z systemem Android 2.1. Nowa oś czasu pokazuje teraz, że na niektórych rynkach Defy otrzyma aktualizację do Androida 2.2 w drugim kwartale 2011 roku.

Rynki, na których w drugim kwartale 2011 r. otrzymają aktualizację Androida 2.2 dla Defy, obejmują Europę, Bliski Wschód, Afrykę i Azja-Pacyfik. Co ciekawe, Ameryka Łacińska i Meksyk otrzymają aktualizację nieco wcześniej, bo w pierwszym kwartale 2011 roku. Najbardziej zaskakujące jest jednak to, że Ameryka nie jest wymieniona jako otrzymująca aktualizację Androida 2.2 dla Defy.

Nie jestem pewien, co Motorola planuje zrobić z klientami T-Mobile USA, którzy kupili telefon. Jeśli aktualizacja telefonu nie została jeszcze ogłoszona, wyświetlają aktualizację telefonu jako „w trakcie oceny”. Jednak w tym przypadku nie ma nawet wzmianki o urządzeniu na liście telefonów Motoroli sprzedawanych w USA.

Jestem osobą, która może być dość niezdarna ze swoim telefonem i szczerze myślałem o możliwości zakupu Defy, ale jednym z głównych powodów, dla których nie zainteresowałem się zbytnio, był brak Androida 2.2. Dla osób spoza USA ten telefon stał się o wiele bardziej atrakcyjny. Dla tych z was w Stanach Zjednoczonych, poczekałbym jeszcze kilka tygodni do następnej osi czasu aktualizacji Motoroli, aby uzyskać większą pewność, że telefon zobaczy aktualizację Androida 2.2.

Inne złe wiadomości płynące z aktualizacji osi czasu to to, że XT720 na żadnym rynku nie będzie aktualizacją do Androida 2.2. Backflip, który wcześniej obiecano otrzymać aktualizację do Androida 2.1, teraz nigdy nie otrzyma aktualizacji Androida 2.1 i pozostanie na Androidzie 1.5.

Obraz z EuroDroid

0 Shares:
You May Also Like