Motorola Droid w niedalekiej przyszłości będzie FroYo

Znowu nadszedł ten czas: czas plotek. Tym razem podejrzany jest Motorola Droid dzięki postowi na Facebooku Motoroli i artykułowi ze SlashGear, które wskazują, że Motorola Droid (i prawdopodobnie także inne telefony) otrzyma aktualizację do Androida 2.2 „w najbliższej przyszłości”.

Oto tekst z odpowiedzi wysłanej do SlashGear na temat aktualizacji do Androida FroYo:

Cieszymy się, że dowiadujemy się od Google o kolejnej wersji systemu operacyjnego Android i nie możemy się doczekać zintegrowania jej na naszych urządzeniach z systemem Android, gdy zostanie udostępniona społeczności open source.

Chociaż nie mogę komentować szczegółów, spodziewamy się, że użytkownicy DROID firmy Motorola otrzymają Androida 2.2 jako aktualizację oprogramowania w najbliższej przyszłości.

W optymistycznym spojrzeniu SlashGear zauważa, że ​​Motorola wspomniała o zintegrowaniu aktualizacji na „swoim Androidzie. Tak, może to być tylko standardowa rozmowa PR i w zasadzie „owijanie w bawełnę”, ale tutaj ponownie mamy nadzieję, że to oznacza, że ​​urządzenia MOTOBLUR nie są pozostawiane na pastwisku”. Wracając do rzeczywistości, przypominają nam również, że Droid niedawno dostał Androida 2.1.

Phandroid informuje o poście na Facebooku autorstwa Motoroli sugerującym aktualizacje telefonów z Androidem, który mówi, że:

Hej, wiemy, że masz pytania dotyczące aktualizacji oprogramowania. Więcej informacji przekażemy najszybciej, jak to możliwe!

Phandroid wskazuje również, że oczywistym powodem, dla którego Droid otrzymał aktualizację FroYo, jest to, że działa na standardowym systemie operacyjnym Android, takim samym jak Nexus One.

Jeśli masz ochotę zacząć zgadywać, kiedy aktualizacja zostanie wprowadzona, polecam datę za co najmniej miesiąc, może za dwa. Musimy tylko poczekać i zobaczyć, co się stanie.

Inne źródła: AndroidCentral, Facebook, Phandroid

Obraz z AndroidCentral

0 Shares:
You May Also Like
Read More

Kaspersky Rescue Disk v18

Kaspersky Rescue Disk to pakiet oprogramowania z narzędziami, takimi jak bezpłatny startowy program antywirusowy, przeglądarka internetowa i edytor…