Motorola Jordan firmy T-Mobile jest w stanie zanurzyć się pod wodą?

Android Central wydaje się być całkowicie zachwycony koncepcją telefonu, prosząc czytelników, aby „pomyśleli o wszystkich telefonach, które zostawiłeś na deszczu, upuściłeś do zlewu lub, co gorsza, w toalecie. Nie wspominając o tych z nas, którzy Lubię łowić ryby lub pływać łódką. To może być cholernie dobry weekendowy telefon na te czasy, kiedy masz cholerny weekend”.

BoyGeniusReport podaje, że telefon będzie wodoodporny do 10 metrów, ale następnie podają, że urządzenie jest zgodne z IP67, co oznacza wodoodporność do 1 metra głębokości, a nie 10. IP 68 wskazuje, że urządzenie jest odporny na zanurzenie w wodzie powyżej 1 metra, a producent musi określić maksymalną odpowiednią głębokość.

Istnieje duża różnica między około 3″ stopami a ponad 30″ zanurzeniem w wodzie. Osobiście uważam, że ocena głębokości 10 metrów została źle zinterpretowana lub literówka, ponieważ ten poziom ochrony byłby prawdopodobnie drogi i / lub nieporęczny, ale byłbym szczęśliwy, gdyby udowodniono, że się mylę.

Mapa drogowa T-Mobile, która wyciekła w lipcu, obejmowała Motorolę Jordan i zakładając, że nie nastąpiły żadne zmiany w harmonogramie wydań, możemy zobaczyć telefon już w listopadzie.

AndroidandMe dodają swoje poczucie, że Jordan nie będzie telefonem z wyższej półki:

Ponieważ Jordan prawdopodobnie będzie skierowany do klientów, którzy chcą mieć wzmocniony telefon, mam wrażenie, że specyfikacje nikogo nie rozwalą. Bardzo chciałbym być zaskoczony, ale wygląda na to, że Motorola wysyła wszystkie swoje urządzenia z wyższej półki do Verizon, ponieważ nadal promują markę Droid.

Inne źródła: AndroidandMe, Android Central, MobileCrunch, Phandroid

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like