Motorola Olympus ponownie na zdjęciu, tym razem z Motoblur

Gizmodo otrzymał zdjęcia Motoroli Olympus, podobno zasilanej procesorem Tegra 2 słuchawki skierowanej do AT&T i prawdopodobnie Verizon, która ostatnio cieszy się dużym zainteresowaniem. Typer, który przesłał zdjęcia, twierdzi, że kupił telefon na pchlim targu.

Motorola Olympus obsługuje Androida 2.2 z Motoblur na górze, tak jak pozornie każdy telefon Motorola z Androidem w ostatnim czasie. Nowe zdjęcia ujawniają również port HDMI, port microUSB i kamerę skierowaną do przodu.

Nadal nie otrzymaliśmy żadnego potwierdzenia, że ​​ten telefon ma w środku dwurdzeniowy procesor, a samo Gizmodo wydaje się zwracać do typera, aby uzyskać dalsze dowody na potwierdzenie plotek, o których ostatnio tak wiele słyszeliśmy.

Cała historia tego odkrycia brzmi dla mnie teraz trochę podejrzanie. Według artykułu Gizmodo, typer kupił telefon bez wcześniejszego wypróbowania go. Ponadto uzyskał dostęp do menu programisty telefonu, zawierającego ekran aktywacji obejścia, przytrzymując głośność i zasilanie. Komentuje też, że Olympus „to całkiem fajny telefon”.

Więcej zdjęć urządzenia jest dostępnych poniżej pod linkiem źródłowym do Gizmodo.

Obraz z Gizmodo

0 Shares:
You May Also Like