Motorola Olympus zadebiutuje w AT&T na przełomie grudnia i stycznia?

Pracownik AT&T ujawnił w odpowiedzi na pytanie na stronie AT&T Share na Facebooku, że Motorola Olympus, prawdopodobnie ujawniona na zdjęciach kilka dni temu, może zostać wydana już w grudniu lub styczniu. Motorola Olympus nie była wcześniej potwierdzona przez AT&T ani Verizon, które podobno wypuszczają na rynek jego wariant.

BoyGeniusReport twierdzi, że jednym z ich czytelników była osoba, która zadała AT&T to pytanie. Krótko po tym, jak BoyGeniusReport wspomniał o potwierdzeniu AT&T, odpowiedź AT&T Share została usunięta i zastąpiona oświadczeniem, że „Ta odpowiedź została opublikowana błędnie. Nie mamy żadnych informacji na temat nadchodzących urządzeń”.

Plotka głosi, że Motorola Olympus będzie wyposażona w dwurdzeniowy procesor Tegra 2, który prawdopodobnie uplasuje go na miejscu flagowego urządzenia AT&T z Androidem. Jeśli Motorola zamierza wypuścić to urządzenie na czas przed sezonem świątecznym, musiałaby wkrótce zacząć działać, aby zdobyć jakąkolwiek publiczną świadomość produktu przed zrobieniem zakupów w okresie świątecznym.

Jednak sam fakt, że pracownik AT&T nie był pewien co do daty premiery, prowadzi mnie do wniosku, że do premiery jeszcze kilka tygodni, prawdopodobnie na początku lub w połowie stycznia. Ma to sens z punktu widzenia Motoroli, jeśli chcą umieścić Androida Gingerbread na urządzeniu, ponieważ premiera Gingerbread powinna nadejść lada dzień.

Obraz z BoyGeniusReport

0 Shares:
You May Also Like