Motorola pokazuje swoją brzydką stronę, w końcu obiecuje kompromis z bootloaderem jako przeprosiny

Ok, może łańcuch przyczynowy nie jest tym, co przedstawiam w tytule, ale to początek. Ktoś pracujący dla Motoroli odpowiedział na pytanie niezadowolonego klienta dotyczące bootloadera w następujący sposób:

Auć. Naturalną reakcją klienta było wyłączenie Moto i stwierdzenie, że przechodzi na HTC. Szczerze mówiąc, każdy chciałby wyrazić żal Motoroli z tego powodu, ale jest to jakiś sfrustrowany pracownik, który musi przesiewać tysiące komentarzy wideo i tweetów i, jak powiedziała Motorola, nie jest to ich prawdziwa natura. I nie mówię tego tylko dlatego, że kocham mojego Droida X. ale o ile ROMy są rzeczywistością, a program ładujący mnie nie dotyczy, nienawidzę, gdy ktoś mi mówi, co mam robić. Fakt, że Motorola wprowadziła na rynek sprzęt z najwyższej półki, który był wówczas drugim telefonem z ekranem o przekątnej 4,3 cala, bez obaw o deweloperów, jest denerwujący.

Ponieważ ten komentarz trafił na wszystkie możliwe wiadomości, Motorola usunęła go, przeprosiła, ale w końcu wyjaśniła swoje stanowisko w sprawie boot-loadera. Twierdzą, że pracują nad „rozwiązaniem, które umożliwi programistom korzystanie z naszych urządzeń jako platformy programistycznej, jednocześnie chroniąc interesy naszych użytkowników”. Obiecujące, ale Motorola nie jest znana z tego, że najszybciej spełnia swoje obietnice, niezależnie od tego, czy jest to OTA, czy nie. Przynajmniej teraz mamy coś, do czego można ich wezwać, jeśli nie dostarczą.

Zdjęcie: intomobile.com

0 Shares:
You May Also Like