Motorola publikuje nowy harmonogram aktualizacji Androida

W USA użytkownicy DEVOUR nie otrzymają Androida 2.1. BACKFLIP, CLIQ i CLIQ XT zostały potwierdzone dla Androida 2.1 w Q3 lub Q4. Aktualizacja Droid X Android 2.2 jest planowana na późne lato, czyli prawie teraz.

Android Central dodaje, że lista DEVOUR „nie powinna być taką niespodzianką, ponieważ Motorola Devour jest już wymieniona jako wycofana z eksploatacji, ale teraz oficjalnie nie zostanie uaktualniona do Androida 2.1”.

Wszystkie kanadyjskie urządzenia Motorola są poddawane ocenie pod kątem następnej aktualizacji, przy czym Milestone jest oceniany pod kątem Androida 2.2, a BACKFLIP, DEXT i QUENCH pod kątem Androida 2.1.

Europejscy użytkownicy Motorola Milestone mogą się pocieszyć, że nadchodzi Android 2.2, ale aktualizacja planowana jest na czwarty kwartał. BACKFLIP i DEXT nie otrzymają Androida 2.1.

Co do reszty, przeczytanie obrazu pozostawiam tobie. Wielu użytkowników Androida z pewnością będzie bardzo zdenerwowanych tymi decyzjami, a prawdopodobnie jeszcze bardziej w przypadku następnej wersji harmonogramu aktualizacji.

MobileCrunch szybko przypomina każdemu, kto ma telefon, który nie otrzyma oficjalnej aktualizacji Androida 2.1, że wciąż jest nadzieja:

Oczywiście cudowną rzeczą w Androidzie jest to, że ktoś gdzieś prawdopodobnie przenosi wersję Froyo na twój telefon. Czy to nie sprawia, że ​​czujesz się ciepło i przytulnie w środku?

Inne źródła: Android Central, MobileCrunch, TalkAndroid

0 Shares:
You May Also Like