Motorola skupi się mniej na MOTOBLUR

Motorola nie powiedziała, że ​​rezygnuje z MOTOBLUR na rzecz swoich urządzeń. Zamiast tego Sanjay Jha powiedział, że MOTOBLUR jest satysfakcjonujący „dla konsumentów i oczekujemy, że przyniesie konsumentom poczucie przywiązania i poprawi długoterminowe zamiary ponownego zakupu naszych urządzeń”.

W pokazie większego wsparcia, Sanjay Jha zauważył również, że „MOTOBLUR nadal jest ważny i myślę, że zobaczysz zwiększoną funkcjonalność w MOTOBLUR”.

AndroidandMe nie podziela jednak opinii Sanjaya. „Wątpią, czy ktokolwiek będzie tęsknił za MOTOBLUR, jeśli rzeczywiście zniknie” i jestem tego samego zdania.

Wydaje się, że Phandroid ma nadzieję, że Motorola zrezygnuje z MOTOBLUR, zauważając, że „aktualizacja Androida Gingerbread obiecuje wprowadzić ogólnie ulepszony interfejs użytkownika, który zmniejszy potrzebę niestandardowych skórek tworzonych przez producentów OEM”.

AndroidandMe również wyraża tę samą opinię, mówiąc:

Większość oryginalnej funkcjonalności została powielona przez natywne funkcje Androida 2.x, więc tylko podwaja pracę Motoroli, która musi stale aktualizować swoje oprogramowanie, aby było kompatybilne z najnowszą i najlepszą wersją Androida.

Mówi się, że Motorola pracuje nad pierwszym urządzeniem z Androidem Gingerbread, można by pomyśleć, że będą mieli dość dobry pomysł na ulepszenia, które pojawią się w Gingerbread i będą gotowi je przyjąć.

Inne źródła: AndroidandMe, Engadget, Phandroid

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like
Read More

Przegląd Webex

Dobre usługi połączeń konferencyjnych pozwalają użytkownikom spotykać się wirtualnie bez narażania bezpieczeństwa i produktywności. Możesz polegać na Webex,…