Motorola WX445 wyciekła, zmierza do Verizon

Engadget dostał w sobotę wskazówkę na temat nowego telefonu z Androidem od Motoroli, który wygląda na przeznaczony dla Verizon. Telefon, obecnie znany tylko jako WX445, ma ekran Android 2.1, 2.5-3″ i podstawowe specyfikacje, z podobno dodaną skórką “Blur-esque” na górze. TalkAndroid zauważa, że ​​wydaje się być ” świetny telefon dla nastolatków i tych, którzy chcą czegoś więcej niż telefon multimedialny, ale nie tak wysokiej klasy, jak droższe modele”.

Engadget pisze, że ich źródło powiedziało im, że WX445 działa „Android 2.1, aparat bez lampy błyskowej o nieznanej liczbie pikseli, ekran dotykowy o przekątnej od 2,5 do 3 cali i dość lekka bateria 1170 mAh na pokładzie”. Engadget dodał, że telefon przypominał im wersję Palm Pre Plus bez klawiatury, „ale tańszy wygląd” i że „nie jest zbyt imponującym telefonem”.

EuroDroid wspomina, że ​​telefon może być „Motorola podchodzi do HTC Wildfire, oferując odchudzoną konstrukcję, która nieco przypomina pełnowymiarowy, pełnowymiarowy DROID / MILESTONE”.

Udaj się do Engadget, aby obejrzeć ich galerię zdjęć.

Inne źródła: Eurodroid, TalkAndroid

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like