Motorola wypuszcza telefon z Androidem 2 GHz, więcej szczegółów na temat Droid 2

W środę ConceivablyTech opublikował artykuł, w którym Sanjay Jha, współdyrektor działu Mobile Devices firmy Motorola, wypuści pod koniec roku telefon z systemem Android wyposażony w procesor 2 GHz. W powiązanych wiadomościach Motorola wreszcie mamy dobre zdjęcia następcy popularnego Motorola Droid, Droid 2 dzięki Droid Life.

AndroidandMe napisało o reputacji raportu, zauważając, że:

Wiele renomowanych serwisów informacyjnych, takich jak Reuters, informowało o prezentacji Jha w Executives Club w Chicago, ale żaden z nich nie wspomniał o uwagach 2 GHz. Tak więc albo te komentarze zostały zgłoszone po prywatnej prezentacji, albo nikt inny nie uważał, że smartfon 2 GHz jest wystarczająco ważny, aby zgłosić.

Artykuł ConceivablyTech miał to do powiedzenia o tym, jaki sprzęt będzie w telefonie:

ten nowy telefon ma zawierać wszystko, co jest obecnie technologicznie możliwe w smartfonie. Będzie on oparty na systemie Android i będzie zawierał, podobnie jak iPhone 4, żyroskop oraz procesor graficzny oparty na Nvidia Tegra z pełną akceleracją sprzętową Flash 10.1. Wygląda na to, że układ 2 GHz będzie krokiem ewolucyjnym w stosunku do obecnego układu Snapdragon 1 GHz. Zwłaszcza wyświetlacz Apple wydaje się wzbudzać zainteresowanie, nawet jeśli źródło Motoroli zauważyło, że nadchodzący telefon z Androidem będzie obsługiwał wyjście 720p, „rozdzielczość ekranu HD” i zintegruje aparat o rozdzielczości „ponad 5 megapikseli”.

„Brzmi to prawie zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe” — mówi AndroidandMe. Engadget pisze, że „Nie zainwestowalibyśmy całego naszego zaufania w obiecane specyfikacje anonimowego szefa, ale liczba 2 GHz pochodzi prosto z góry – niech zacznie się odliczanie”.

W innych wiadomościach dotyczących telefonów Motorola z Androidem, Droid Life dostał kilka zdjęć i wideo przedstawiające Droida 2.

Droid Life zauważył to w związku z widocznymi zmianami w konstrukcji telefonu:

wygląda prawie identycznie jak Droid 1. Klawiatura jest tak naprawdę jedyną rzeczą, która przeszła gruntowny remont i teraz brakuje jej gigantycznego złotego pada kierunkowego (którego nikt nie używał) i zawiera kilka bardziej pufych wyglądających klawiszy. Wprowadzono również drobne poprawki do zakrytej wargi, nadając jej nieco gładszy wygląd. Pokrywa baterii nie ma już tej wkładki do paznokci. I to w zasadzie tyle na zewnątrz.

Oto kilka podobno specyfikacji urządzenia z artykułu Droid Life:

-Android 2.1 (chyba że Verizon wypompuje w ostatniej chwili aktualizację 2.2)
-3,7″ ekran
-Procesor OMAP 750 MHz
-Tethering przez Wi-Fi
-8 GB wewnętrzny
-8 GB preinstalowanej karty SD
-Zaktualizowana klawiatura
-5MP aparat
-Nowa wersja Motoblur
-Brak portu HDMI
-Brak kamery skierowanej do przodu

Obejrzyj ten film na YouTube przedstawiający animację rozruchu.

Inne źródła: AndroidandMe, Droid Life, Engadget, Youtube

Obraz z DroidLife

0 Shares:
You May Also Like