Motorola wypuszcza w tym roku 20 telefonów z systemem Android

Wczoraj SlashGear opublikował artykuł stwierdzający, że Motorola wypuści w tym roku 20 nowych telefonów z systemem Android. Zgodnie z artykułem, Tom Satchwell, dyrektor marketingu w dziale urządzeń mobilnych Motoroli, rozmawiał ze SlashGear i powiedział, że w tym roku 20 telefonów zostanie wprowadzonych na różne rynki na całym świecie.

Jeśli chodzi o to, ile z tych 20 będzie naprawdę różnymi telefonami, Phandroid wspomina, że ​​„wiemy już, że Motorola lubi wypuszczać te same urządzenia z różnymi nazwami i nieco innymi elementami wewnętrznymi i zewnętrznymi”.

AndroidGuys komentuje, ile urządzeń nie zostało jeszcze wydanych lub ogłoszonych, mówiąc:

Zakładając, że Satchwell to 20 telefonów w ciągu całego roku, na stronie produktowej Motoroli z 2010 roku naliczę tylko 10 urządzeń. Tak więc nawet na najniższym poziomie możemy zobaczyć 10 więcej. Na wysokim końcu możemy zobaczyć 20 w ciągu najbliższych 6 miesięcy. Każda z tych postaci mi odpowiada.

Liczba 20 telefonów obejmuje zarówno telefony, które zostaną wprowadzone na rynek międzynarodowy, w tym w USA, jak i telefony, które mogą nigdy nie zobaczyć USA lub nigdy nie wyjdą poza Stany Zjednoczone.

SlashGear zauważa na końcu swojej historii, że „niepewnie obawiają się, że to samo może stać się z nowym XT720, zaprezentowanym dzisiaj, który podobnie zostanie wprowadzony na rynek za pośrednictwem dystrybutorów; Motorola na razie nie mówi o żadnych partnerstwach z operatorami”.

Inne źródła: AndroidGuys, Phandroid

Obraz z Phandroid

0 Shares:
You May Also Like