Motorola Xoom już w sprzedaży, zostaje zrecenzowana

W ciągu ostatnich kilku dni pojawiło się wiele wiadomości o Xoom. Xoom w końcu trafi do sprzedaży z Verizon, a Engadgetowi udało się uzyskać dogłębną recenzję urządzenia. Mimo że tablet właśnie został wprowadzony na rynek, krążą już pogłoski, że Xoom będzie dostępny z aktualizacją 4G LTE już pod koniec maja.

Verizon potwierdził, że wersja Xoom 3G/4G będzie dostępna za 599,99 USD z dwuletnią umową, a samo urządzenie można kupić za 799,99 USD. Nie ma dostępnych cen ani daty wydania dla wariantu tylko Wi-Fi, który jest oczekiwany, ale nie jest to dla wielu zaskoczeniem, ponieważ Verizon będzie chciał, aby użytkownicy zaszaleli na wariancie 3G / 4G, aby mogli pobierać opłaty za wykorzystanie danych.

Wydaje się, że Verizon zmienił również politykę dotyczącą zakupów pozakontraktowych urządzeń, które stanowią pełną cenę detaliczną urządzenia.

To, co wydaje się być wewnętrznym dokumentem Verizon dotyczącym aktualizacji 4G LTE Xoom, zostało wysłane do Droid-Life przez typera. Obraz wskazuje, że plan udostępnienia bezpłatnej aktualizacji nadal obowiązuje, a dostępność aktualizacji ma potrwać około 90 dni po uruchomieniu.

Aby uzyskać aktualizację, użytkownicy będą musieli odesłać Xoom do Motoroli, a proces ma potrwać około 6 dni roboczych. Niedawno Verizon opublikował stronę internetową potwierdzającą większość szczegółów przesłanych do Droid-Life, z wyjątkiem sytuacji, gdy aktualizacja będzie dostępna.

Chciałbym móc to dla was przejrzeć, ale dopóki Motorola nie wyda wersji dla Europy, prawdopodobnie minie trochę czasu, zanim zespół blogerów dostanie Xoom w swoje ręce. Jednak Alex od jakiegoś czasu bawi się Honeycomb w swoim Nook i możesz przeczytać jego opinię na ten temat tutaj. Recenzję Engadget można znaleźć pod linkiem źródłowym.

Czy ktoś myśli o zakupie Xooma? Jeśli tak, zapisz się w komentarzach i daj nam znać, co takiego w Xoom sprawia, że ​​chcesz go kupić.

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like