Mozilla Fennec 2.0 Alpha już wkrótce, beta tej jesieni

Phandroid dodaje, że „najnowsze nocne kompilacje Fenneca – choć wciąż surowe w kilku miejscach – są poza tym całkowicie użyteczne”.

IntoMobile pisze, że „wydanie jest przeznaczone zarówno dla mobilnych systemów operacyjnych MeeGo, jak i Android, a wersja beta dla Androida ma pojawić się jesienią tego roku”.

Nowa wersja zawiera, według AndroidGuys, „synchronizację z Firefoksem, funkcję Znajdź na stronie, udostępnianie linków, autouzupełnianie przy użyciu informacji z książki adresowej oraz gesty wielodotykowe (obok już zaimplementowanego powiększania przez rozciąganie). kształtuje się, aby stać się o wiele lepszym!”

Jestem użytkownikiem Firefoksa i kiedy po raz pierwszy przeczytałem o projekcie, zainstalowałbym go, ale mój telefon nie sprostał zadaniu. Ostatnio miałem znacznie potężniejszy telefon i z pewnością kusi mnie, aby pobrać przeglądarkę i spróbować (duży rozmiar pliku sprawia, że ​​jest to trudny wybór), nawet na tym wczesnym etapie.

IntoMobile wydaje dość kontrowersyjne oświadczenie, twierdząc, że „wszyscy „liderzy technologii” lub „wcześnie adoptujący” lub cokolwiek innego [insert obnoxious wanking gesture] termin marketingowy, którego używasz do opisania osób korzystających z internetu przez ponad 40 godzin tygodniowo, wszyscy korzystają z Google Chrome”.

Nie wiem o was wszystkich, ale używam Firefoksa, a także co najmniej jednego mojego współpracownika. Mój szef używa Safari, ale nie jest z niego zadowolony (ale używa OS X, więc może to przynieść pewne korzyści).

Inne źródła: AndroidGuys, IntoMobile, Phandroid

Obraz z IntoMobile

0 Shares:
You May Also Like