Myspace Zmartwychwstanie

Dla tych z Was, którzy myśleli, że Myspace nie żyje – pomyśl jeszcze raz! Według AndroidStats, Myspace jest najpopularniejszym serwisem społecznościowym na Androida. Kto mógł to sobie wyobrazić! W czasach, gdy wszystko wydaje się być zdominowane przez Facebooka, Myspace wydaje się zyskiwać na popularności na platformie Android.

Jest to dla mnie prawdziwym zaskoczeniem, ponieważ wieki temu przestałem używać Myspace jako serwisu społecznościowego. Najwyraźniej Myspace wykonał świetną robotę, dostosowując się do technologii Androida i oferuje użytkownikom świetnie wyglądającą aplikację. Oto co Scott Goldberg, menedżer produktu Myspace, miał do powiedzenia:

Nasza głęboka integracja z platformą Android jest jednym z powodów gwałtownego wzrostu użycia. Unikalne dla tej aplikacji, mamy trzy widżety ekranu głównego. Jeden z nich umożliwia aktualizację statusu za pomocą głosu. Umożliwiamy również użytkownikom ustawienie zdjęć MySpace jako tapety tła na ekranie głównym ich telefonu. Ścisła integracja z natywnym aparatem Androida przyczynia się do dostosowania do potrzeb użytkownika i ułatwia użytkownikom MySpace robienie, przesyłanie i udostępnianie zdjęć swoim znajomym podczas zabawy.

Chociaż Facebook i Twitter odniosły ogromny sukces na iPhone’ach i Blackberry, ich aplikacja na Androida po prostu nie dorównuje Myspace’owi. Wiem, że większość ludzi, w tym ja, używa Myspace tylko jako strony do strumieniowego przesyłania muzyki i otrzymywania informacji o nadchodzących koncertach. Ale może Myspace może sprawić, że będzie on duży na urządzeniach z Androidem, może również wrócić do Internetu. Pytanie brzmi, co stanie się głównym celem Myspace w nadchodzących miesiącach. Co myślisz o Myspace? Do czego głównie używasz Myspace? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy!

0 Shares:
You May Also Like