Nadchodzi aktualizacja Motorola Android Lollipop "już wkrótce" do urządzeń Moto 2013 i 2014

Świetna wiadomość dla fanów Motoroli! Aktualizacja Androida Lollipop pojawi się na urządzeniach Moto z 2013 i 2014 roku, co oczywiście obejmuje gamę Moto G i Moto X, i już wkrótce. Czytaj dalej, aby poznać wszystkie szczegóły.

Programista Motoroli Luciano Carvalho zabrał się do Google+, aby przekazać powitalne informacje na temat stanu aktualizacji Motoroli, zaczynając od:

Przede wszystkim: pokój! 🙂 Wokół tego tematu krąży tyle gniewu, że chcę tylko zapewnić, że naprawdę ciężko nad tym pracujemy, a zgodnie z obietnicą, nasze produkty Moto z 2014 i 2013 roku zostaną wkrótce zaktualizowane do wersji Lollipop.

Pojawiła się już ograniczona wersja Androida 5.0 (i 5.0.2) na niektóre urządzenia z gamy Moto, a aktualizacja Moto G pojawiła się nie tak dawno temu. Oczekiwano, że urządzenia zostaną zaktualizowane przed końcem roku, ale Motorola nie jest jedyną firmą, która ma problemy z nadążaniem za obiecanym harmonogramem aktualizacji (witaj HTC).

Carvalho powiedział, że aktualizacje będą nadal „przesyłane do szerszej publiczności, jeśli użytkownicy, którzy już je otrzymali, nie znajdą żadnych krytycznych przebojów”. Udzielił również kilku rad właścicielom Moto 1. generacji:

Użytkownicy produktów Moto 1. generacji muszą upewnić się, że mają najnowsze usługi aktualizacji firmy Motorola ze Sklepu Play. Jeśli nie widzisz go na liście aplikacji dostępnych do aktualizacji (lub wyświetla się jako niekompatybilny), nie martw się, wkrótce będzie dostępny do pobrania.

Będziemy Cię na bieżąco informować o najnowszych aktualizacjach Motoroli. Masz już Androida Lollipop na urządzeniu Motorola? Jak ci to wychodzi?

0 Shares:
You May Also Like