Nadszedł dzień: Plants vs. Zombies już dostępny BEZPŁATNIE w Amazon App Store

Najlepsza gra Popcap w końcu pojawiła się na Androidzie i jest dostępna za dokładnie zero dolarów w sklepie z aplikacjami Amazona.

Plants vs. Zombies jest dokładnie tym, na co wygląda — grupa roślin niszczących zombie kontra masa śmiercionośnych zombie. Aby pokonać wspomniane zombie, musisz wyhodować jak najwięcej roślin obronnych, aby zombie nie pożerały twojego ogrodu, a następnie przystąpiły do ​​JEDZENIA PRZEZ MÓZG.

To najlepsza gra typu tower defense i jedna z najbardziej uzależniających gier, w jakie kiedykolwiek graliśmy. Oto całkowicie niedorzeczny zwiastun:

Gra jest trochę ciężka, jeśli chodzi o dane, więc przygotuj się na poświęcenie jej 75 MB wolnego miejsca (choć w CyanogenMod wszystkie oprócz 232 KB można bez problemu przenieść na SD).

Aplikacja jest udostępniana wyłącznie w sklepie z aplikacjami Amazona, co jest ogromnym sukcesem dla firmy z siedzibą w Seattle (w rzeczywistości obie są to firmy z siedzibą w Seattle). Niestety jest dostępny tylko w USA (na zewnątrz? Oto podpowiedź).

Śmiało i pobierz go tutaj! Na co czekasz?

0 Shares:
You May Also Like