Najwyraźniej Verizon nie będzie jednak nosił Galaxy S2

Dużo spekulowaliśmy na temat wydania Galaxy S2 na wszystkich różnych nośnikach, a nawet podzieliliśmy się naszymi frustracjami związanymi ze wszystkimi sprzecznymi informacjami o tym, kiedy dokładnie Galaxy S2 zostanie wydany. Przez cały czas zakładaliśmy, że Galaxy S2 przejdzie do Verizon. Ale wygląda na to, że nasze założenia były błędne.

Według artykułu w Wall Street Journal, Galaxy S2 nie zostanie wydany w Big Red. Podobno tylko Sprint, T-Mobile i AT&T będą obecne na targach Samsung 29 sierpnia w Nowym Jorku. Verizon może otrzymać inne urządzenie Samsung z Androidem, podobne do Galaxy S2, ale nikt nie jest do końca pewien, jak to będzie wyglądać. Może mieć ekran 4,5 cala lub być wariantem Tegra 2 tego samego telefonu (z czego bylibyśmy zadowoleni), ale znowu po prostu nie wiemy.

W tym momencie wydaje się, że Nexus Prime zostanie uruchomiony również w Verizon, co z pewnością może zaspokoić nasz głód szybkich Androidów w „Największej sieci 3G w Ameryce”. Mimo to ta wiadomość musi kłować, zwłaszcza ci, którzy ślinili się nad Galaxy S2 i wiekami czekali na jego przybycie do USA

Czy jesteś rozczarowany tą wiadomością? A może uważasz, że Verizon ma coś równie dobrego (jeśli nie lepszego) w rękawie?

0 Shares:
You May Also Like