Następca X10 Mini Pro z benchmarkami i piernikami?

Nieoficjalny blog Xperia X10 natknął się na zdjęcia opublikowane na IT 168, chińskim forum technicznym, przedstawiające niezapowiedziany telefon Sony Ericsson z dwoma testami wydajności. Kiedy korzystamy z translatora Google na stronie, okazuje się, że urządzenie opisywane jest jako następca Xperii X10 Mini Pro.

Podobno specyfikacja urządzenia obejmuje 3-calowy wyświetlacz HVGA z obsługą wielodotyku, zainstalowany system Android Gingerbread oraz procesor 1GHz z procesorem graficznym Adreno 205 (taki sam procesor graficzny jak w Desire Z i HD).

Sądząc po pokazanych zdjęciach, wydaje się, że urządzenie, które nie zostało jeszcze nazwane, uzyskało wynik 42,5 FPS w Neocore i wynik 1533 w Quadrant. Te wyniki są całkiem dobre, ale ponieważ coraz więcej osób dowiaduje się ostatnio, te testy nie zawsze znaczą wiele w rzeczywistej wydajności, ponieważ programiści znaleźli sposoby na zwiększenie wydajności niektórych części pamięci ROM, sztucznie zwiększając wynik dla całości reper. Innymi słowy, weź wzorce z przymrużeniem oka.

Według tłumaczenia wątku źródło wspomniało, że urządzenie ma wysuwaną klawiaturę, ale nie ujawniono żadnych zdjęć, które by to wskazywały.

Jeśli chodzi o twierdzenie Gingerbread, jeśli mają już uruchomione Gingerbread, to mają już również własny interfejs użytkownika Sony Ericsson, ponieważ te ikony na górze z pewnością nie są dostępne w systemie Android Gingerbread.

Pierwotne źródło skomentowało, że to urządzenie jest prawdopodobnym zamiennikiem X10 Mini (Mini Pro, jeśli zastąpi wysuwaną klawiaturę), ale na 3-calowym wyświetlaczu niektórzy już zastanawiają się, czy Sony Ericsson połączy linię X10 Mini i X8 w jedno, a rezultatem jest to, co widzisz powyżej.

Obrazy z IT 168

0 Shares:
You May Also Like