Nexus One First, który prawdopodobnie w tym tygodniu otrzyma Android Gingerbread?

Istnieją powody, by sądzić, że pierwotnie aktualizacja Gingerbread dla Nexusa One miała zbiegać się w czasie z premierą Nexusa S (lub Nexusa Two) od Samsunga, ale biorąc pod uwagę, że premiera telefonu została prawdopodobnie opóźniona, wydaje się, że premiera of Gingerbread w najbliższej przyszłości zostanie wydane tylko na jedną słuchawkę.

11 listopada to data, o której IntoMobile zasugerował, że zostanie wydany pakiet SDK Androida 2.3. Co więcej, obecność posągu piernikowego ludzika w Googlepleksie przez prawie dwa tygodnie wydaje się wskazywać, że premiera jest tuż za rogiem.

Android Central pisze, że nie są pewni, czy stwierdzenie „oznacza jakieś super tajne Nexus One, czy wersje programistyczne, które można kupić bezpośrednio od Google”, ale nie oczekuj, że twoja wersja konsumencka otrzyma aktualizację tak szybko.

W innych wiadomościach na temat Androida Gingerbread, EuroDroid wskazuje, że w końcu mamy pół-oficjalne dowody na to, że numer wersji Androida Gingerbread to 2.3, a nie 2.5 lub 3.0, jak niektórzy sądzili.

Inne źródła: Android Central, Androinica, EuroDroid, Twitter

Obraz z Android Central

0 Shares:
You May Also Like