Nexus One na Vodafone UK 30 kwietnia

Ostatnia historia, którą napisałem z Vodafone o wydaniu Nexusa One, dotyczyła opublikowania daty premiery Nexusa One na Vodafone UK w kwietniu. Wygląda na to, że historia się skończyła, a Vodafone ogłosiło, że wyda ją 30 kwietnia. Jestem pewien, że wcześniejsza wersja zostałaby doceniona przez wielu, zwłaszcza że wkrótce pojawią się wszystkie potężne telefony.

Chociaż telefon był dostępny po zakupie od Google, jest to pierwszy przypadek, w którym europejski operator sprzedał go online i w punktach sprzedaży. Telefon jest bezpłatny, a abonament na 18 i 24 miesiące zaczyna się od 35 GBP miesięcznie.

Telefon można zamówić w przedsprzedaży na ich stronie tutaj. W ogłoszeniu stwierdzono również, że:

Vodafone ogłasza, że ​​od 30 kwietnia rozpocznie sprzedaż Nexusa One od Google bezpośrednio w swoich sklepach i online w Wielkiej Brytanii, a od maja w Niemczech, Włoszech, Holandii, Hiszpanii i we Francji za pośrednictwem SFR

EuroDroid wspomina również, że:

Vodafone mówi, że będziesz w stanie kupić Nexusa za 25-funtową umową, mimo że jej strona internetowa oferuje obecnie tylko 35-funtowe oferty osobom, które zamówią w przedsprzedaży – więc jeśli chcesz lepszej taryfy, poczekaj trochę i potarguj się.

Witryna Vodafone, którą do tej pory widziałem, pokazuje, że telefonu należy się spodziewać do 5 maja, więc kto wie?

Inne źródła: Engadget, TechCrunch, Google

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like