Niedotowana cena Motorola Xoom zaczyna pojawiać się w Internecie

Po wydaniu Motoroli Xoom wszyscy mówili o tym, jak będzie wyglądał tablet z 2011 roku. Chociaż iPad 2 nie jest jeszcze dostępny, a podobno specyfikacje (na przykład aparat 2 MP z przednim VGA) nie stawiają go wyżej niż Xoom , cena będzie kluczowa dla Moto, aby faktycznie sprzedać tę rzecz. Przeczytaj po przerwie, aby zobaczyć, co Twój portfel wkrótce się wykrwawi, jeśli Xoom przypadnie Ci do gustu.

Wcześniej w tym tygodniu w Best Buy pojawiła się sugerowana cena sprzedaży bez umowy – 799 USD. Auć. Jasne, Xoom przewyższa większość innych tabletów, a bycie urządzeniem Google Experience bez BLUR (potwierdzone przez Moto) jest płatne, ale to trochę śmieszne.

Jestem pewien, że subsydiowana wersja będzie nieco lepsza, chociaż patrząc na ceny Galaxy Tab, nadal może być trochę gorsza. Mój problem z wyrzuceniem tak dużej ilości pieniędzy na tablet polega na tym, że mówimy tam o cenach laptopów z najwyższej półki. 5-600 to miejsce, w którym rysuję linię dla urządzenia, które może zrobić większość tego, co muszę zrobić, bez opcji MS Office i innego oprogramowania. I chociaż nie ma to większego znaczenia dla europejskich sprzedawców, którzy wprowadzają tablet na rynek w tym roku, prawdopodobnie nie będą zbyt daleko odbiegać, przynajmniej w przypadku wersji niesubsydiowanej.

Wygląda na to, że Best Buy również nie wykopał zalecanej ceny i będzie sprzedawał urządzenie za 699 USD, nieco bardziej znośne. W niektórych ujawnionych dokumentach dostępna jest również data premiery – 17 lutego po stronie stanu.

Droid-Life stworzył też fajny wykres porównujący Xooma do obecnego iPada, nie do końca uczciwy, ale nie ma nic złego w niesprawiedliwych porównaniach, o ile Android pokonuje Apple ;).

Zdjęcia: Rozpakuj, Droid-Life

0 Shares:
You May Also Like