Niesamowity telefon koncepcyjny: HTC 1

Andrew Kim opublikował projekt koncepcyjny na Design Fabulous dla nowego smartfona HTC, który prawdopodobnie będzie działał z Androidem. Telefon, nazwany HTC 1, choć prawdopodobnie nigdy nie trafi do etapu produkcji, daje nam ciekawy wgląd w możliwą przyszłość smartfonów. Kim krytykuje wielu producentów za to, że nie projektują telefonów z myślą o interfejsie użytkownika, co prowadzi do dysharmonii. HTC 1 podejmuje to wyzwanie i potrafi dodać wiele wyrafinowanych elementów konstrukcyjnych.

Koncepcja ma minimalistyczne podejście w wielu obszarach. Telefon zawiera kilka zaskakujących funkcji, takich jak zintegrowana podpórka, w której podstawa telefonu, w której znajduje się pojedynczy przycisk z przodu urządzenia, obraca się wokół osi. Po rozłożeniu podstawka zmienia HTC 1 w bardziej tradycyjny budzik.

Obudowa telefonu wykonana jest z mosiądzu, pokryta srebrnym wykończeniem, aby zapewnić trwałość i gładką teksturę, która trwa.

Cały interfejs użytkownika telefonu został zmieniony na minimalistyczny design. Ponadto projekt zawiera również widżety pełnoekranowe, aby zapewnić użytkownikowi bardziej dogłębne wrażenia. Ponadto odtwarzacz muzyki i strumień wiadomości zostały przeprojektowane, aby wyglądały bardziej atrakcyjnie.

Telefon ma głośniki stereo, które emitują dźwięk z małych szczelin między ekranem dotykowym a górną/dolną częścią obudowy.

Projekt jest wykończony innowacyjnymi funkcjami, w których telefon wykorzystuje wbudowane światło UV, które świeci z przedniej szyby, aby zabijać mikroorganizmy podczas ładowania telefonu.

Engadget zauważa, że ​​„Jeśli chodzi o koncepcje, jest to jeden z najlepszych, jakie widzieliśmy” i muszę się z tym zgodzić. Miejmy nadzieję, że niektóre z tych wspaniałych pomysłów zostaną uwzględnione w przyszłych urządzeniach z Androidem.

Sprawdź resztę projektu tutaj.

Inne źródła: Engadget, TalkAndroid

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like
Read More

Słownik forów

Czy musisz wyszukać słowo? A może potrzebujesz zweryfikować termin? Jasne, wyszukiwanie w Google za pomocą przeglądarki jest zawsze…