Nowa strona wyników wyszukiwania Google w USA na Androida

Urządzenia z Androidem w USA korzystające z wyszukiwarki Google mogły już zauważyć najnowszą aktualizację swojej strony wyników. Wczoraj Google ogłosił na swoim oficjalnym blogu Google, że dodał możliwość zawężenia wyników wyszukiwania w odniesieniu do wieku wyników strony internetowej.

Oto opis Google dotyczący korzystania z tej nowej umiejętności:

Gdy wejdziesz na Google.com w Stanach Zjednoczonych na swoim iPhonie lub urządzeniu z systemem Android i wpiszesz wyszukiwanie, możesz teraz dotknąć przycisku po lewej stronie pola wyszukiwania na stronie wyników, aby wyświetlić nowe menu opcji wyszukiwania. Następnie wybranie dowolnego elementu z menu zawęzi wyszukiwanie. Na przykład, jeśli szukasz najnowszych wyników dla „Prezent na dzień matki”, po prostu wybierz opcję „Ostatni tydzień”. Możesz zauważyć, że gdy menu się rozwija, wyniki wyszukiwania zsuwają się z ekranu w prawo. Pamiętaj, że nadal możesz z nimi wchodzić w interakcje i zobaczyć je w całości, po prostu przesuwając w prawo. Ponadto istnieje kilka dodatkowych opcji menu, takich jak „Nowości” i „Produkty”.

Phandroid dodaje, że na razie powinna to być jedyna widoczna zmiana, ale kolejne aktualizacje są w drodze.

Jest to zdecydowanie przydatne, ponieważ mogę już to robić na swoim laptopie i ogromnie pomaga w szukaniu wiadomości. Ile jeszcze czasu upłynie, zanim ta aktualizacja trafi na obszary poza Stanami Zjednoczonymi? Google mówi, że spodziewa się tego w innych obszarach i na innych urządzeniach „w nadchodzących tygodniach”, co, miejmy nadzieję, nastąpi w maju.

Inne źródła: AndroidCentral, AndroidGuys, Phandroid

Obrazy z Google

0 Shares:
You May Also Like