Nowe i ekscytujące tytuły gier 3D trafiają na Twój telefon z Androidem

Czy lubisz siać spustoszenie w grupach krwiożerczych zombie? Spaceruj po ogromnych światach 3D i wchodź w interakcję z obcymi istotami, jeśli tak, to Devide Arts ma grę lub ty.

Devide Arts tworzy kilka innowacyjnych i wymagających gier na iPhone’a, a teraz przenosi je na Androida. Ich pierwszy port, Welcome To Hell, to strzelanka z perspektywy pierwszej osoby zombie z oszałamiającą grafiką, a nawet dźwiękiem 3D. O tak, słyszysz, jak skradają się z tyłu.

Gry na Androida są wciąż w fazie niemowlęcej, ale szybko się rozwijają. Po premierze Motorola Droid i Nexus One zaczęły pojawiać się fale nowych tytułów 3D. Google wie o tym i postawił sobie za cel rozdawanie jak największej liczby darmowych telefonów każdemu programiście, który chce stworzyć aplikację. Spodziewamy się mnóstwa ogłoszeń mobilnych w przyszłym tygodniu podczas konferencji Game Developers Conference (którą Google sponsoruje).

Jednym z nowych programistów, którzy przeszli na Androida, jest firma DVide Arts, która ma obecnie w przygotowaniu dwie gry. Ich pierwszym tytułem jest Welcome to Hell, czyli strzelanka pierwszoosobowa 3D skupiona wokół zombie. Celem gry jest „zniszczenie fal piekielnych nieumarłych zombie, zanim one zniszczą ciebie”. Drugi tytuł, Crusade of Destiny, to pełnowymiarowa gra RPG 3D na dużą skalę.

Welcome to Hell powinno ukazać się w maju, a funkcje gry obejmują:

* Krew i gore dostarczane w oszałamiającym 3D.
* Wiele broni do odblokowania.
* Pozycjonowanie dźwięku 3D. Posłuchaj horroru z tyłu!
* Wysokiej jakości efekty dźwiękowe i oryginalne ścieżki dźwiękowe, każdy z indywidualną regulacją głośności.
* Wiele języków: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski i polski.

Zobacz film z gry na Nexus One tutaj:

* Raging Thunder II wkrótce ukaże się w Polar Bit. Mam nadzieję, że napiszę recenzję tej gry, będę Cię informować.

0 Shares:
You May Also Like