Nowe prognozy dotyczące projektu T-Mobile Emerald

Urządzenia mają zostać uruchomione w tajemnicy w dniach 22 i 29 września. Phandroid mówi również, że ich źródło informuje, że jednostka HTC G1 Blaze widziana przez ich źródło różniła się od poprzedniej widzianej wersji. HTC Vision/Vanguard/G1 Blaze miał zostać wprowadzony na rynek około września trzy razy, więc ta część historii nie wydaje się zbyt daleko idąca.

Istnieją jednak pewne rozbieżności między historią, którą obecnie publikuje Phandroid, a tym, czego oczekiwaliśmy od niedawna. Przypuszczalna oś czasu, która wyciekła z powrotem na początku lipca, stawia Emerald w listopadzie. To, dlaczego T-Mobile miałby zacząć szkolić pracowników na urządzeniu na ponad miesiąc przed premierą, jest poza mną i rodzi kilka pytań, a sami Phandroid dodają, że jest to dość duża plotka.

Gizmodo zauważa, że ​​daty, które Phandroid podaje, „G1 Blaze prawie dwa lata po oryginalnym telefonie z Androidem, G1 – w sam raz dla klientów, którzy podpisali dwuletnią umowę, sądząc z tego”.

Biorąc pod uwagę plotki dotyczące premiery HTC Glacier, HTC Desire HD/myTouch 3G HD i HTC G1 Blaze/Valiant/Vanguard, wydaje się, że najlepszym sposobem na ustalenie, który telefon wygra, jest zgadywanie. Daj nam znać, na który się zdecydujesz…

Inne źródła: Gizmodo

Obraz z Phandroid

0 Shares:
You May Also Like