Nowy eReader Nook to monochromatyczny tablet z Androidem, o którym nie wiedziałeś, że chcesz

Barnes i Noble wykonali niesamowitą robotę przy tworzeniu plastra miodu przed prawie wszystkimi innymi urządzeniami. Teraz wprowadzili coś, co nazywają „Całkowicie nowy zakątek”, 6-calowy monochromatyczny, dotykowy e-czytnik, który ponownie obsługuje zastrzeżoną wersję Androida i można go łatwo zhakować, by robić więcej niż tylko książki. więcej informacji.

Oto podstawowy Spiel: ma 6-calowy ekran dotykowy e-ink, który wystarcza na miesiąc czytania na baterii, 215 gramów światła, mieści 1000 książek, mniej migocze podczas przewracania stron i poleca książki na podstawie tego, co czytasz lub masz przeczytaj do tej pory.Oczywiście, nic z tego nie czyni z niego zabójczego tabletu z Androidem, na który czekałeś, ale dzięki temu działa Eclair 2.1 i trochę hackerage uruchamia Angry Birds i o to naprawdę chodzi.Sprawdź to:

Częstotliwość odświeżania e-ink jest nieco niższa niż wymagana przez te aplikacje, ale jeśli Angry Birds w ogóle działa, oznacza to, że możliwe jest więcej. Istnieje już ukryta przeglądarka, która została odkryta, więc jeśli szukasz czytnika eInk, który zrobi trochę więcej, warto przyjrzeć się Nook Touch. Poniżej znajduje się zdjęcie przeglądarki.

Zdjęcia: Barnes and Noble, społeczność Androida

Wideo: użytkownik YouTube JFreke

0 Shares:
You May Also Like