Odbiera kilka telefonów z systemem Android "Koniec życia" Daktyle

W odniesieniu do tego, co te daty oznaczają dla przeciętnych konsumentów smartfonów, takich jak Ty i ja, PhoneDog dodaje, że „powyższy arkusz kalkulacyjny pochodzi z jednego konkretnego kanału w strukturze operatora, więc rzeczywiste daty zakończenia eksploatacji mogą się różnić w zależności od telesprzedaży, sprzedaży korporacyjnej i sprzedaż pośrednia.”

Android Central przyjrzał się niektórym wymienionym urządzeniom i odnotował kilka interesujących szczegółów:

I garść telefonów – Droid Incredible, LG Ally, Droid 2 i Droid X – najwyraźniej trafi do EOL 31 marca 2011. (Edytuj: Tak, 2011, nie 2010.) To daje Droidowi Deuce zaledwie siedmiomiesięczna żywotność, co nie jest wykluczone, biorąc pod uwagę, że oryginalny Droid nie ma jeszcze nawet roku. Jest też Motorola Devour, której data wycofania z eksploatacji jest oznaczona jako 1 marca 2011 r. Tylko, że widzieliśmy już, że jest ona wymieniona jako wycofana z umowy i bylibyśmy bardzo zaskoczeni, gdyby ta marcowa data była prawidłowa.

Phandroid przedstawia ciekawy i prawdopodobny pomysł na temat przyszłości życia smartfonów:

Wygląda na to, że żywotność smartfona szybko się zmniejsza, a większość operatorów przyznaje to, umożliwiając bezkarne wczesne aktualizacje w przypadku głównych premier telefonów. Tak było w przypadku Droid 2 i Droid X w Verizon, a także w przypadku wczesnych aktualizacji iPhone’a w AT&T. Wyczuwam, że branża, która jest już w trakcie restrukturyzacji planów transmisji danych i cen w oparciu o korzystanie ze smartfonów, może w pewnym momencie przejść w kierunku rocznych kontraktów, które staną się normą. A może to tylko myślenie życzeniowe.

Droid-Life wydaje się sądzić, że uzasadnienie końca życia może wynikać z przejścia Verizon na LTE. Rozwijając to, myślę, że Verizon prawdopodobnie jest zainteresowany posiadaniem urządzeń z Androidem obsługujących LTE jako flagowego urządzenia dla swojej nowej sieci.

Android Central zauważa, że ​​dobrą wiadomością jest to, że nawet jeśli Twój telefon znajduje się na liście, „nie jest tak, że Twój telefon przestanie działać wiosną przyszłego roku”.

Inne źródła: Android Central, Droid-Life, Phandroid

Obraz z Android Central

0 Shares:
You May Also Like