Oglądaj SE 2, aby wprowadzić duże ulepszenie wyświetlacza, Oglądaj 8 z nowym czujnikiem

Wraz z iPhone’em 14 i Watch Series 8 Apple może również wprowadzić Watch SE 2 jeszcze w tym roku. Następca zegarka SE pierwszej generacji może zaskakująco wprowadzić kilka poważnych zmian, w tym funkcję ciągłego wyświetlania zgodnie z najnowszym raportem. A Apple Watch Series 8 może przynieść czujnik, o którym mówiono już w obecnej generacji zegarków.

TL; DR

Apple Watch SE 2 może również pojawić się w tym roku wraz z Watch Series 8. Zegarek SE 2 ma mieć zawsze włączony wyświetlacz i monitorowanie EKG. Podobno Apple Watch Series 8 ma również czujnik temperatury ciała.

Zegarek SE 2 może uzyskać wyższą cenę, szybszy procesor

Pod względem wzornictwa, Apple Watch SE 2022 ma taki sam wygląd jak oryginalny wariant z opcjami rozmiarów 40 mm lub 44 mm. Zmiany znajdą się jednak w funkcjonalności wyświetlacza i monitorowaniu tętna według iDropNews.

Pomimo tego, że Watch SE ma wyświetlacz AMOLED, nie ma trybu ciągłego, jaki znamy z droższych modeli z serii Watch. To może się zmienić w nadchodzącym Watch SE 2, ponieważ Apple rzekomo włącza tę funkcję. W tym momencie nie jest jasne, czy firma doda dodatkowe komponenty sprzętowe, czy też włączy tę funkcję tylko przez zmianę oprogramowania. Potencjalnie ten ostatni może również dać nadzieję użytkownikom Watch SE.

Jeśli chodzi o inne funkcje, Apple ma również ulepszyć czujnik tętna w Watch SE 2, dodając monitorowanie EKG. Nowa funkcja została bardzo pominięta w Watch SE, gdy jest dostępna w Watch Series 7. Ponadto wspomina się również o szybkim ładowaniu – dokładna prędkość ładowania nie została jednak jeszcze potwierdzona – będziemy wiedzieć na pewno, gdy tańszy smartwatch będzie oficjalny .

Mówiąc o przystępnej cenie, typer twierdzi również, że Watch SE 2 będzie wyceniony na 300 USD, co oznacza wzrost o 20 USD w stosunku do 280 USD sugerowanej ceny detalicznej zegarka 40 mm Watch SE. Wreszcie, podobno smartwatch będzie zasilany szybszym chipem S7, który może znacznie zwiększyć jego wydajność.

Monitorowanie temperatury ciała może pojawić się w Apple Watch Series 8

Uważa się, że długo oczekiwany zegarek z serii 8 jest wyposażony w czujnik temperatury ciała, potwierdzony przez znanego informatora Apple, Ming-Chi Kuo. Jest to dodatek do funkcji ciśnienia krwi, którą wcześniej zgłaszaliśmy dla Watch 8, a także dodanej łączności satelitarnej.

Niewiele wiemy o wspomnianej funkcjonalności monitorowania temperatury. Apple mógłby wykorzystać go do monitorowania cykli menstruacyjnych kobiet lub wykrywania gorączki, podobnie jak smartwatch Fitbit Sense. Wybrane smartwatche i urządzenia śledzące kondycję Garmin obsługują również wykrywanie temperatury za pośrednictwem aplikacji innych firm.

0 Shares:
You May Also Like