Orange wprowadza „Boston” i „Desire”

EuroDroid twierdzi, że Boston, opracowany przez Orange, to ultra tani telefon z Androidem, który podobno wkrótce zostanie dostarczony. Dzieje się tak po oświadczeniu Orange, że HTC Desire będzie wkrótce dostępny. Phandroid uważa, że ​​może to nastąpić już w „weekend lub na początku przyszłego tygodnia”.

Boston z dużym prawdopodobieństwem spodoba się nowicjuszom na platformie Android ze względu na jego rzekomą cenę, wynoszącą zaledwie 1 euro z subskrypcją. Na marginesie, podobno Boston jest również zbudowany (częściowo) przez Foxconn (producenci iPhone’a i niektórych Blackberry. Podobno specyfikacje Bostonu od Phandroida są następujące:

Ekran 3.2″ 480 x 320 Procesor 600 MHz 256 MB RAM Kamera 5MP Wi-Fi b/g Android 1.6

Jeśli chodzi o wydanie HTC Desire, Phandroid opublikował oświadczenie Orange dotyczące opóźnienia w dostarczeniu telefonu do rąk wszystkich, którzy tego chcą. Orange miał to do powiedzenia:

Ze względu na bezprecedensowo wysoki popyt na HTC Desire w Orange, doświadczamy pewnych opóźnień w dostarczaniu telefonu we wszystkich naszych kanałach. Obecnie pracujemy nad naprawą tego priorytetowo i oczekujemy, że Pragnienie będzie wkrótce dostępne na wszystkich kanałach. Orange pragnie przeprosić klientów za wszelkie związane z tym niedogodności.

Inne źródła: Phandroid, Telecompaper, AndroidCentral

Obraz z EuroDroid

0 Shares:
You May Also Like