Oświadczenie o sprzedaży EVO 4G firmy Sprint jest wyłączone

W poniedziałek poinformowałem o ujawnieniu przez Sprint w komunikacie prasowym, że EVO 4G „pobił swój poprzedni rekord pod względem największej liczby sprzedanego pojedynczego urządzenia w dniu premiery, trzy razy więcej niż liczba urządzeń Samsung Moment i Palm Pre w porównaniu z ich pierwsze trzy dni łącznie.” Jak się okazuje, wydane liczby były dużym błędem.

Najwyraźniej Sprint popełnił błąd, pisząc, że „całkowita liczba urządzeń HTC EVO 4G sprzedanych w dniu premiery była trzykrotnie większa od liczby urządzeń Samsung Instinct i Palm Pre sprzedanych łącznie w ciągu pierwszych trzech dni na rynku”.

Twierdzą, że to, co faktycznie się wydarzyło, to „całkowita liczba urządzeń HTC EVO 4G sprzedanych w dniu premiery była zgodna z liczbą urządzeń Samsung Instinct i Palm Pre sprzedanych łącznie w ciągu pierwszych trzech dni na rynku”.

Phandroid dostraja się do moich myśli, gdy wspominają, że „Ta historia kończy się tym, że wszyscy się z tego śmieją, a następnie stają się niespokojni z powodu ostrożności Sprinta, która po prostu podaje oficjalne dane dotyczące sprzedaży”.

AndroidCentral i BoyGeniusReport potwierdziły swoje przekonanie o tym, jak dobrze urządzenie będzie się sprzedawać. BoyGeniusReport powiedział, że dzięki „rozpędowi, jaki ma telefon 4G, jesteśmy pewni, że osiągnie tę liczbę 300 000 w mgnieniu oka”. Co więcej, Engadget zauważa, że ​​liczby te powinny być „jeszcze lepsze, jeśli Sprint może uzupełnić zapasy na półkach”.

Inne źródła: AndroidCentral, BoyGeniusReport, Engadget, Phandroid

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like