Partner Google i OnStar dla aplikacji Chevy Volt na Androida

Engadget opublikował informację prasową dotyczącą partnerstwa między Google i OnStar w celu zaoferowania wielofunkcyjnej aplikacji na Androida dla nadchodzącego Chevy Volta. AndroidandMe wspomina, że ​​debiut funkcjonalności aplikacji, a także demonstracja, odbędzie się na Google I/O. Niestety ta wersja aplikacji (2.0) nie będzie dostępna w momencie premiery pojazdu.

Phandroid ma zabawny widok na użyteczność aplikacji, pisząc:

Jedna z najlepszych funkcji z tego wynikających? Aplikacja będzie zawierać zakładkę nawigacyjną wyświetlającą zarówno Twoją lokalizację, jak i lokalizację Twojego samochodu, idealną do nawigacji po ogromnym parkingu (lub, jeśli jakiś dobry do niczego, oszuka Twój samochód, śledząc go sekunda po sekundzie z tyłu taksówki przejeżdżającej przez ulice krzyczą jak Jack Bauer w 24). Innym oczywistym zastosowaniem jest tutaj rzeczywisty cel nawigacji zsynchronizowany między telefonem a samochodem.

Engadget rozszerza możliwości nawigacji, mówiąc:

Właściciele mogą następnie wprowadzić swój cel za pomocą smartfona, zanim jeszcze wsiądą do pojazdu. Gdy nadejdzie czas jazdy, Twój Volt będzie już skonfigurowany i gotowy, aby poprowadzić Cię na miejsce, korzystając z nawigacji OnStar „zakręt po zakręcie”. Alternatywnie użytkownicy mogą, jeśli wolą, postępować zgodnie ze wskazówkami głosowymi zapewnianymi przez Nawigację w Mapach Google.

W artykule Engadget nie ma informacji, które wersje systemu operacyjnego Android będą obsługiwane, a zdjęcie z powyższego artykułu Engadget pokazuje Motorola Droid z uruchomioną aplikacją, więc niestety wszystko, co wiem w tym momencie, to to, że obsługiwany jest Android 2.1.

Czy podoba Ci się możliwość posiadania samochodu elektrycznego? Czy interesuje Cię Chevy Volt, a jeśli tak, czy ta aplikacja sprawia, że ​​jest jeszcze bardziej atrakcyjny? Wycisz dźwięk poniżej.

Inne źródła: AndroidandMe, Phandroid

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like