Pasma radiowe Samsung Galaxy Tab ujawnione przez FCC

Podczas gdy Engadget przeszukiwał witrynę WiFi Alliance w celu znalezienia wpisu na karcie Galaxy, „zauważyli zarówno „GT-P1000T”, jak i „GT-P1000L”, każdy z dwuzakresowym WiFi, co sugeruje, że istnieje wiele wersji w Pracuje.”

Engadget pisze, że Galaxy Tab może mieć znakomity odbiór Wi-Fi i prędkości:

…może mieć szybsze i bardziej penetrujące budynki Wi-Fi niż większość porównywalnych urządzeń na rynku. Dzieje się tak dlatego, że gdy karta Galaxy Tab trafiła do FCC pod nazwą „SHW-M180S”, została wyposażona w dwuzakresowe Wi-Fi 2,4 GHz i 5,8 GHz 802.11 a/b/g/n z prędkością do 150 Mb/s.

TheUnwired zauważa, że ​​Galaxy Tab będzie wyposażony w „czteropasmowy GSM/GPRS/EDGE oraz trójpasmowy UMTS/HSDPA/HSUPA przy 900/1900/2100 MHz”.

W ciekawej notatce na temat Galaxy Tab widziałem dziś reklamy na berlińskim lotnisku Tegel, gdy podwoziłem kogoś na lotnisko, ale nie zrobiłem im zdjęcia, ponieważ byli w strefie bezpieczeństwa, a nie Chcę przyciągnąć policję lotniska i sprawić, by pomyśleli, że sprawdzam ochronę lotniska. O ile mi wiadomo, jest to pierwsza zgłoszona namacalna reklama urządzenia (poza filmem na Youtube).

Po raz kolejny (jakbym tego nie powiedział wystarczająco), AndroidPIT będzie na targach IFA Berlin, aby pokryć odsłonięcie Samsunga Galaxy Tab.

Inne źródła: Engadget, Phandroid, TheUnwired

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like