PlayStation Phone wreszcie nagrany z działającymi grami

Sony Ericsson PlayStation Phone był ujawniany i plotkowany tak wiele razy w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, że niektórzy ludzie (jak ja) zastanawiają się, dlaczego Sony Ericsson po prostu nie ujawnił tego i oficjalnie tego nie ogłosił. Jednak każdy przeciek, który widzieliśmy wcześniej, nie pokazał nam funkcjonalności największego punktu sprzedaży urządzenia: możliwości grania w gry PlayStation. Zmieniło się to wczoraj wraz z opublikowaniem filmu.

Dzięki filmowi na YouTube, który wydaje się być telefonem PlayStation działającym na wolności i działającym w grach PlayStation Resident Evil 2 i Rage Racer, mamy teraz jeszcze więcej dowodów na to, że to urządzenie może grać w gry PlayStation. Obejrzyj film sam poniżej:

Moim zdaniem rozgrywka w Biohazard 2 (znanym również jako Resident Evil 2) wygląda na nieco trudną do opanowania w konfiguracji sterowania, ale może to po prostu leżeć po stronie samego użytkownika. Rage Racer wyglądał, jakby było w porządku. Pod względem graficznym wygląda na to, że urządzenie radzi sobie całkiem nieźle, uruchamiając gry przy odpowiednio wysokim FPS.

Edge komentuje, że jeśli zwrócisz uwagę na wideo, wydaje się również, że telefon uruchamia gry za pomocą emulatora z powodu używania plików .bin podczas uruchamiania gry.

Edge zauważa, że ​​Kaz Hirai, prezes i dyrektor generalny Sony Computer Entertainment, sugerował, że trwają prace nad smartfonem, który będzie korzystał z ich działalności na PlayStation. Ten telefon nie jest o wiele bardziej nieoficjalnie oficjalny.

Jak wspomniałem w moim ostatnim poście na blogu dotyczącym telefonu, znaki nadal wskazują, że telefon zostanie ogłoszony, a być może nawet uruchomiony w lutym. Czy ktoś jest zainteresowany zakupem telefonu?

0 Shares:
You May Also Like