Po FroYo, Pierniku i Plastrze Miodu są Lody?

Artykuł Forbes twierdzi, że Tudor Brown, prezes ARM, firmy, której technologia procesorowa jest podstawą większości telefonów komórkowych, ujawnił w wywiadzie swoje przekonanie, że nazwa Androida po Honeycomb będzie brzmiała Ice Cream.

Forbes sugeruje, że Ice Cream, którego będę używał dla wersji Androida po Honeycomb do czasu oficjalnego potwierdzenia inaczej, ma zostać wydany w połowie 2011 roku. Premiera Gingerbread powinna nastąpić w ciągu najbliższego miesiąca lub dwóch, podczas gdy Honeycomb ukaże się najprawdopodobniej na początku 2011 roku. O ile Google rzeczywiście nie poradzi sobie ze spowolnieniem czasu premiery systemu operacyjnego Android, połowa 2011 roku wydaje się bezpieczna dla zobacz Lody wydane.

Nienazwany rzecznik Google również potwierdził, że Gingerbread i Honeycomb to kolejne dwie wersje Androida w drodze.

Android Central szybko przypomina swoim czytelnikom, że Google nie potwierdził jeszcze nazewnictwa, więc nadal możemy być zaskoczeni. W tym momencie jest to jednak trochę mało prawdopodobne, ponieważ nie ma zbyt wielu słodkich produktów, które zaczynają się na literę „i”. Wszystko, co mogłem wymyślić, to lód i sopel lodu.

Wygląda na to, że popiera argumentację dotyczącą Ice Cream, Engadget pisze, że „odnosi wrażenie, że Google spędza znacznie mniej czasu na myśleniu o potencjalnych nazwach deserów niż my, i to jest w porządku: mają dużo pracy z systemem operacyjnym ”.

Zarówno Forbes, jak i Phandroid zastanawiają się, w jaki sposób Google upamiętni wersję Androida Ice Cream w posągu w siedzibie Google, widząc, że FroYo (mrożony jogurt) jest już dostępny w misce. Może rożek waflowy z gałką wanilii, truskawki i czekolady? Musimy tylko poczekać i zobaczyć.

Inne źródła: Android Central, Engadget, Phandroid

Obraz z Android Central

0 Shares:
You May Also Like
Read More

exFAT a NTFS

Systemy operacyjne dbają o wiele niskopoziomowych szczegółów systemowych, dzięki czemu możesz wykonywać swoją codzienną pracę, ale zawsze dobrze…