Podgląd LG Optimus 2X na wideo

Firma LG poinformowała podczas CES, że ich nadchodzący telefon Tegra zostanie wprowadzony na rynek pod koniec miesiąca. Na zaledwie tydzień przed końcem, słuchawka została zaprezentowana w 20-minutowym klipie na niemieckim blogu LGBlog. Uderz w przerwę na specyfikacje i wideo.

Smukłe urządzenie o grubości 10,9 mm jest wyposażone w procesor NVIDIA Tegra 2 z 512 MB pamięci RAM, a interfejs jest wysoce dostosowany przez firmę LG. Lista aplikacji jest podzielona na kategorie i możesz „edytować” aplikacje na liście, co oznacza, że ​​pozwoli Ci to szybko odinstalować bez dostępu do rynku. Na ekranie głównym znajduje się duży widżet Sense, taki jak pogoda / czas, a prawie wszystkie aplikacje systemowe i menu zostały przerobione przez LG, głównie na lepsze.

Posiada również aparat 8 MP z przednim 1,3 MP do połączeń wideo, a także port WiFi N i micro HDMI. Jest dostarczany z Froyo, które można później ulepszyć do Gingerbread. Poniższy film zawiera o wiele więcej informacji na temat urządzenia, pod warunkiem, że mówisz po niemiecku; nawet jeśli nie, możesz zobaczyć pokazany interfejs użytkownika i szybkość, z jaką, co prawda, niedokończony sprzęt i oprogramowanie wchodzą w interakcję.

0 Shares:
You May Also Like
Read More

Co to jest inteligentny bagaż?

Inteligentny bagaż zawiera baterię i płytkę drukowaną, które mogą pomóc w utrzymaniu naładowania urządzeń podczas długich podróży. Możesz…