Podsumowanie aktualności Samsung Galaxy S

Jeśli chodzi o aktualizację Androida 2.2, Samsung Mobile Spain potwierdził, że Android 2.2 jest na dobrej drodze do wydania pod koniec października. Samsung Mobile India twierdzi jednak, że wyda aktualizację do końca miesiąca. T-Mobile UK jeszcze bardziej wzmacnia wrześniową datę premiery pod koniec tego miesiąca. Być może Samsung Mobile Spain przesunął datę wstecz, aby zapewnić sobie większą siatkę bezpieczeństwa na wypadek, gdyby znaleziono jeszcze kilka błędów.

Vodafone sprawia, że ​​coraz więcej swoich klientów jest rozczarowanych sposobem, w jaki Vodafone traktuje swoją społeczność Androida. Według Phandroida, Vodafone wprowadził aktualizację brandingową do Galaxy S, która zawiera odinstalowywane aplikacje Vodafone 360, które mogą, ale nie muszą, zostać usunięte z telefonu, tak jak to miało miejsce wcześniej w HTC Desire.

W wiadomościach o aktualizacjach innych niż FroYo Samsung Captivate otrzymuje aktualizację OTA, a Fascinate powinien zobaczyć aktualizację, być może już jutro. Phandroid informuje, że aktualizacja Captivate między innymi naprawi problemy z GPS, a także wprowadzi obsługę Exchange w urządzeniu. Android Central pisze, że kilka poprawek błędów dla Fascinate powinno zostać wkrótce wprowadzonych (prawdopodobnie jutro), które obejmują ulepszoną synchronizację konta e-mail z telefonem i „szybsze przełączanie z 3G na 1x RTT”.

Inne źródła: Android Central, Engadget, EuroDroid, MobileCrunch, Phandroid

Obraz z EuroDroid

0 Shares:
You May Also Like