Podsumowanie plotek o Apple Watch Series 7: Zmiany w projekcie i amp; Funkcje, których można się spodziewać

Mówi się, że Apple Watch Series 7 zyskuje nowy wygląd, podobnie jak iPhone 12, zyskuje imponujące nowe funkcje monitorowania stanu zdrowia i szybszy procesor.

ten jabłko Zegarek otrzymywał aktualizację sprzętu każdego roku, odkąd został po raz pierwszy wprowadzony, a wersja smartwatcha Apple z serii 7 bez wątpienia będzie zawierać kilka ulepszeń, w tym szybszy procesor, ulepszenia technologii wyświetlania oraz nowe funkcje ukierunkowane na zdrowie i kondycję. Zasugerowano również zaktualizowany projekt, który może być pierwszą dużą zmianą w wyglądzie Apple Watch. Ogłoszenie najprawdopodobniej pojawi się na jesiennym wydarzeniu Apple, ale wczesne plotki pomagają dać pewien wgląd w to, czego można się spodziewać po kolejnym urządzeniu do noszenia Apple.

Pierwszy zegarek Apple Watch został wprowadzony na rynek w kwietniu 2015 roku, początkowo otrzymując mieszane recenzje, ale okazał się niezwykle udany i stał się najpopularniejszym smartwatchem w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. We wrześniu 2016 r. Apple wypuściło dwa modele, zwane Apple Watch Series 1 i Series 2, przy czym ten ostatni ma jaśniejszy wyświetlacz i lepszą wodoodporność. Pojedynczy model, Apple Watch Series 3, pojawił się jesienią 2017 roku i nadal jest dostępny jako tania opcja na stronie internetowej Apple. Wzorzec premier w czwartym kwartale był kontynuowany, gdy Apple Watch Series 4 do Series 6 pojawił się w kolejnych latach, z których każdy przyniósł większą wydajność, jaśniejsze wyświetlacze i więcej opcji śledzenia zdrowia. W 2020 roku Apple wprowadził również budżetowy model o nazwie Apple Watch SE, który jest dość podobny do serii 5, ale brakuje mu funkcji EKG. Dzięki trzem cenom, począwszy od 199 USD, Apple oferuje smartwatche, które będą odpowiadać różnym typom ludzi.

SCRERENANT WIDEO DNIA

Plotki o Apple Watch Series 7 zaczęły się już we wrześniu 2020 roku, zanim pojawił się Series 6. Analityk Apple, Ming Chi-Kuo, zasugerował, że znacząca aktualizacja wyglądu zegarka Apple Watch pojawi się w 2021 roku. Chociaż w tym czasie brakowało szczegółów, szybko pojawiły się spekulacje na temat płaskiego projektu. To pasowałoby do wyglądu iPhone’a 12, iPada Air 4, iPada Pro, a ostatnio nowego iMaca, zwiększając wagę tego pomysłu. Jon Prosser opublikował film na YouTube, w którym twierdzi, że widział zdjęcia Apple Watch Series 7 i potwierdził, że rzeczywiście miałby on płaskie boki. Ponadto Prosser stwierdził, że może być dostępny w jasnozielonym kolorze, podobnym do słuchawek AirPods Max.

Dane techniczne Apple Watch Series 7

Chociaż nie ujawniono jeszcze niczego ostatecznego, pojawiły się pogłoski o kolejnym sprzęcie do monitorowania stanu zdrowia, który pojawi się w Apple Watch Series 7. Czujnik optyczny, który może być w stanie skanować na większej głębokości, został opisany we wniosku patentowym Apple w 2018 roku. ma zastosowanie do monitorowania stężenia glukozy we krwi, co byłoby najbardziej interesujące dla użytkowników cierpiących na cukrzycę i zapewniłoby użyteczny wskaźnik zdrowia dla wszystkich użytkowników. Poziom glukozy we krwi zwykle wymaga nakłucia i kropli krwi do analizy, jednak czytniki optyczne są badane przez kilku producentów medycznych. Jeśli Apple uruchomi Apple Watch z tym zaawansowanym czujnikiem, będzie to przełom tak imponujący, jak funkcja elektrokardiogramu, która pojawiła się w Apple Watch Series 4. Czujnik ciśnienia krwi został również opisany w patencie, co byłoby wielką wygraną dla skupienia się na zdrowiu Apple. Rozeszła się również rozmowa o wytrzymałej wersji Apple Watch. Istnieją już opcje ze stali nierdzewnej i tytanu, ale gumowana powłoka może pomóc w ochronie przed zarysowaniami.

Po premierze Apple Watch Series 7 kupujący mogą być prawie pewni, że będzie on wyposażony w szybszy procesor i ulepszony wyświetlacz. Pogłoski o wyświetlaczu microLED zwolniły, ale zostały wymienione jako możliwość dla Apple Watch w zeszłym roku. Może to poprawić zdolność ciągłego działania, być może nawet pozwalając na maksymalną jasność przez cały dzień, w przeciwieństwie do ściemniania, które ma miejsce, gdy ramię jest opuszczone z Serią 6. Obecnie zegarek Apple Watch wymaga iPhone’a do początkowej konfiguracji, ale niektóre funkcje może być używany bez iPhone’a. Jeśli model 2021 złagodzi to wymaganie, istnieje możliwość ogromnego wzrostu sprzedaży, gdy stanie się dostępny dla użytkowników telefonów z systemem Android. Apple Watch Series 7 będzie kontynuacją działań Apple, aby uczynić najpopularniejszy smartwatch na świecie jeszcze lepszym.

Źródło: 9to5Mac, Jon Prosser/YouTube

Statek kosmiczny SpaceX ma zmienić przyszłość eksploracji kosmosu

O autorze

Alan Truly (1094 opublikowane artykuły)

Alan jest pisarzem technicznym mieszkającym w Nowej Szkocji w Kanadzie. Od młodości entuzjasta technologii, Alan jest na bieżąco z nowościami i przyszłymi wydarzeniami. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w sprzęcie komputerowym, wideo i fotograficznym możesz spodziewać się przydatnych wskazówek i spostrzeżeń w jego pisaniu. Alan jest absolwentem programowania, przez wiele lat skupiał się na projektowaniu, edycji i animacji. Okres zarządzania operacjami logistycznymi i e-commerce dla firmy produkującej akcesoria mobilne dopełnia zróżnicowane tło. Alan to prawdziwy jack wszystkich cyfrowych transakcji w tym ciągle zmieniającym się, wzbogaconym komputerowo świecie. Aby zachować elastyczność w umyśle i ciele, ćwiczy jogę, lekkie cardio i stosuje dietę pełnowartościową, opartą na minimalnie przetworzonych roślinach.

Więcej od Alana Truly

0 Shares:
You May Also Like